Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Liběchov
1 : 0

Datum: 10.10.2020
Rozhodčí: Horáček - Princ, Růžička
Průběh zápasu:

Branky: RPK Miler

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský, Šledr, Hanuš - Valenta, Kolumpek R., Dvorný, Chorouš(53.Zajíc) - Veselý, Guttenberg ml.

Dnes fotbal plakal. Po většinu zápasu skrápěl hřiště déšť. Hosté přijeli s taktikou ukopat bod za každou cenu, což se jim povedlo. Měli jsme sice územní převahu, ale vyložených šancí jsme si vytvořili málo. Hosté, i když dohrávali v 9ti hráčích, udělali pro úspěch maximum a vybojovali remízu 0:0. My jsme jim to ale pomalým a profesorským způsobem značně ulehčili. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější my.

Hosté si ten bod určitě zasloužili a my ten bonusový taktéž. K vidění toho moc nebylo a tak diváky nemuselo mrzet, že na tento zápas neměli přístup. Fotbal neplakal jen kvůli nepřesné hře, minimu šancí a deštivému počasí. Plakal především kvůli vládnímu nařízení, které nás opět uvrhává do stavu nečinnosti a především nejistoty. Přál bych si, abychom se za 14 dnů opět na zelených pažitech sešli. Moc tomu ale nevěřím. Přeji všem pevné zdraví a brzy nashledanou u naší milované hry.
Váš názor:
Jméno: