Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Labský Kostelec
4 : 2

Datum: 3.10.2020
Rozhodčí: Blahout - Mižič, Driml
Průběh zápasu:

Poločas 2:2

Branky: Veselý, Guttenberg ml., Chorouš, Wasyliw

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský, Šledr, Hanuš - Valenta, Kolumpek O., Dvorný, Chorouš(57.Zajíc) - Veselý, Guttenberg ml.(72. Wasyliw)

Minulý týden jsme v Libiši kvůli počasí nehráli a tak nás čekal po 14ti dnech domácí zápas proti Kostelci. Myslím, že jsme se na Kostelec dobře připravili a začátek zápasu byl pro nás snový. Donutili jsme hosty v rychlém sledu ke 2 chybám, které jsme potrestali a v 5. minutě jsme vedli 2:0. Bohužel i my jsme hosty svou chybou dostali do hry, když jsme hloupým faulem ve vápně darovali Kostelci penaltu 2:1. Tím se hosté dostali do zápasu a s větrem v zádech nám zle zatápěli. My jsme si vytvořili několik náznaků šancí, ale žádnou jsme nedotáhli a hosté nás dlouhými nákopy dotávali pod tlak. Při jednom z dlouhých nákopů došlo k nedorozumění mezi stoperem a golmanem a hosté snadno vyrovnali 2:2. Do poločasu jsme naštěstí udrželi remízový stav, i když hosté měli šance na otočení zápasu.

O přestávce jsme se uklidnili, vyříkali si svoje chyby a do druhé půle jsme vstoupili stejně jako do té první. Aktivní hrou jsme vybojovali míč na soupeřově polovině a po krásné kombinaci se prosadil Chorouš 3:2. Zlepšným pohybem a nasazením jsme hosty nepouštěli do žádných šancí a sami jsme si vytvořili několik nadějných pozic na potvrzení výsledku. Bohužel jsme žádnou nevyužili a tak chvíli před koncem mohl přijít trest, ale Miler nás při největší šanci hostů podržel a v 90. minutě zápas definitivně rozhodl Wasyliw, který při zakončení prokázal velký přehled 4:2.

Z naší strany to byl zápas rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme skvěle začali, pak jsme vyklidili hřiště a umožnili hostům vyrovnat. Ve druhé půli jsme skvěle začali a bojovným a kolektivním výkonem jsme zápas dovedli k zasloužené výhře. Za druhý poločas jsme si rozhodně výhru zasloužili více než hosté.
Váš názor:
Jméno: