Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Viktoria Všestudy
4 : 1

Datum: 19.9.2020
Rozhodčí: Mižič - Blahout, Driml
Průběh zápasu:

Poločas 1:1

Branky: Veselý 3, Guttenberg ml.

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský, Šledr, Zajíc - Valenta(83.Demen), Kolumpek R., Dvorný, Kolumpek O.(65. Stejskal) - Veselý, Guttenberg ml.(75.Novák)

Po výbuchu na hřišti Beřkovic jsme doma přivítali Všestudy, což je velmi těžký soupeř na odčinění špatného výkonu. O síle hostů jsme věděli a dobře se na to připravili. Všichni hráči makali nadoraz a my jsme tak od začátku hostům zle zatápěli. Výsledkem byl vedoucí gól, který vsítil po milimetrové nahrávce Veselého Guttenberg ml. 1:0. Bohužel místo toho, abychom se uklidnili se na naše kopačky se začala vkrádat nervozita a my jsme spoustu nadějných situací řešili ukvapeně a nepřesně. A protože jsme nevyužili několik nadějných situací, přišel trest. Miler nečekaně chyboval při výběhu na centrovaný míč a pro hosty nebylo těžké vyrovnat 1:1 Do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu.

O přestávce jsme si řekli, že musíme dál hrát aktivně, trpělivě a především zlepšit předfinální fázi. To se nám ovšem moc nedařilo a tak nám pomohli hosté svou chybou, kdy Guttenberg ml. vybojoval míč a Veselý trestal 2:1. Od té doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo - my. Hosté neměli vůbec žádnou šanci a my jsme vedení navýšili až na 4:1, když Veselý zkompletoval hatrick.

Naše hra měla k dokonalosti daleko. Hráli jsme ale týmově, bojovali jsme jeden za druhého a naprosto zaslouženě bereme 3 body. Zápas chvílemi bolel, ale s tím jsme počítali a byli na to dobře připraveni.
Váš názor:
Jméno: