Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Čečelice
1 : 2

Datum: 22.8.2020
Rozhodčí: Hampl - Pixa, Šestořád
Průběh zápasu:

Poločas 1:1

Branka: Veselý(PK)

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Novák - Valenta, Dvorný, Kolumpek O., Zajíc - Guttenberg ml., Veselý

Po vydařeném přípravném utkání v Hoříně jsme doma nastoupili proti Čečelicícm. Věděli jsme, že nás čeká běhavý soupeř, který má ve svém středu velmi rychlé hráče. Snažili jsme se na to připravit, ale předzápasové pokyny plnil na hřišti málokdo. Přesto se na hřišti odehrával vyrovnaný boj, kdy se šance vystřídaly na obou stranách. Do vedení se chvíli před poločase dostaly Čečelice, když po centru zůstal ve vápně osamocený hráč hostů a mířil přesně 0:1. Nám se podařilo vyrovnat po 2 minutách. Veselý si krásně naběhl na kolmou nahrávku za obranu a golman ho stihl pouze podrazit - penalta. Sám postižený penaltu s přehledem proměnil 1:1.

Ve druhé půli se odehrával boj především ve středu hřiště. Čečelice přece jen působili o něco živějším dojmem a nám se úplně vytratila mezihra a velmi málo jsme podrželi balón. Hosté se dostali do vedení po rychlé křídelní akci a centru, který hostující útočník uklidil přesně k tyči 1:2.

My jsme opět mohli vyrovnat, když Veselý z hranice vápna mířil přesně k tyči, ale golman hostů střelu vytáhl na roh, o chvíli později nedosáhl na zadní tyči na centrovaný míč Ondra Kolumpek. Žádnou další velkou šanci jsme si bohužel už nevypracovali a hosté se mohli radovat ze 3 bodů.

Náš výkon v prvním mistrovském utkání nebyl optimální a máme co zlepšovat. Přesto si myslím, že pokud bychom nedostali branku na 2:1, utkání by skončilo remízou. Čečelice působily hladovějším dojmem a chtěli to vítězství víc než my.

 

 
Váš názor:
Jméno: