Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Viktoria Všestudy
0 : 1

Datum: 16.11.2019
Rozhodčí: Pixa - Slavkovský, Rádl
Průběh zápasu:

Poločas 0:1

Sestava: Miler - Demen(46.Novák), Šledr, Zabilanský(80. Kormoš), Hanuš - Valenta, Kolumpek O., Dvorný, Chorouš(76.Guttenberg st.) - Wasyliw, Stejskal

 

V posledním zápase podzimu jsme přivítali těžkého soupeře ze Všestud. Hosté disponují zkušeným kádrem. Na to jsem kluky před zápasem upozorňoval.

Přesto jsme zápas začali velmi laxně. Asi jsme se už viděli na rozlučce. Hráli jsme daleko od hráčů, bez zápalu a bez nasazení. I tak jsme si vytvořili první šanci zápasu, ovšem Stejskal v samostaném úniku bohužel mířil vedle. Pak se ke slovu dostali hosté, kteří si také vypracovali 2 velké šance, ale ani jim se je nepodařilo je proměnit.

Po nenápadné akci jsme si vstřelili vlastní branku, ale ani to nás nijak neprobralo. I tak jsme si vytvořili další velkou šanci. Tentokrát Stejskala v samostatném úniku vychytal hostující golman. Na druhé straně zmařil jasnou šanci hostů včasným výběhem Miler. 

O přestávce jsme si řekli, že zápas ještě není ztracený, i když proti nám stojí vyspělý soupeř. Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší a hosty jsme zatlačili do defenzívy, ale nevyužili jsme bohužel ani jednu ze svých velkých šancí. 

Za celkový průběh zápasu jsme si minimálně bod zasloužili. Hraje se ale na góly. Jedinou branku zápasu jsme sice vstřelili my, ovšem do vlastní brány. Díky tomu si hosté připsali všechny 3 body, i když by zápasu slušela mnohem více remíza. 
Váš názor:
Jméno: