Zápas: SK Labský Kotelec - SK Mšeno Muži A
0 : 1

Datum: 9.11.2019
Rozhodčí: Stibůrek - Eder, Princ
Průběh zápasu:

RPK: Dvorný

Sestava: Miler - Demen, Šledr, Zabilanský, Hanuš - Valenta(46.Grát), Kolumpek R., Dvorný, Guttenberg st. - Stejskal, Wasyliw(52.Kormoš)

 

Zhruba 4 hodiny před utkáním v Kostelci jsem na chvíli propadl beznaději a uvažoval jsem o tom, že budu volat do Kostelce, že k dnešnímu zápasu nenastoupíme. Bylo to v důsledku omluvenek, které se mi během pátku a soboty dopoledne sešly. Navíc mi nahlásil virózu i Valenta, který naštěstí k zápasu odjel a odehrál alespoň poločas, čímž nám i tak velmi pomohl.

Ještě že máme v zásobě nesmrtelné veterány, kteří pokud jen trochu mohou, tak jdou pomoct. 

K zápasu jsme tak nastupovali s tím, že musíme všichni na hřišti odevzdat maximum a pak můžeme možná uspět. Výpadky v sestavě samozřejmě zanechaly následky na naší psychice. Bohužel ani hlavní rozhodčí dnes nedorazil na zápas v pohodě, jaké ho známe. My jsme tak dostávali žluté karty za jakékoli řeči, nutno přiznat že asi oprávněně. Domácí dostali žlutou pouze za vzájemné postrkování Valenty s domácím hráčem. Další žlutou domácí dostali až ve 44. minutě, i když to měla být zcela jasně karta červená. Bylo to po likvidačním brutálním faulu na Wasyliwa, který v důsledku toho musel střídat. Po celou první půli se domácí tlačili k naší bráně, ale mimo nastřelené tyče si nevypracovali žádnou šanci.

Druhá půle začala podobně, jako skončila první. Navíc jsme do druhé půle nastupovali s vynucenými změnami v sestavě. Nemocného Valentu nahradil Grát a zraněného Wasyliwa nahradil Kormoš. Chvíli po přestávce dostal za řeči náš kapitán červenou a od té doby jsme se logicky soustředili pouze na obranu. I tak jsme si vypracovali největší šanci druhé půle, ale Guttenberg st. bohužel nemířil přesně. Agilní Stejskal zaměstnával domácí obranu a také si vytvořil 2 dobré šance. A protože domácí naštěstí hráli pomalý a profesorský fotbal, dovedli jsme bez větších problémů zápas do penalt, ve kterých jsme uspěli.

Ve druhém poločase byl náš věkový průměr cca 35let. Vzhledem k tomu beru 2 body všemi deseti. Pokud bychom v Kostelci hráli kompletní, museli bychom zde vyhrát. Co mě mrzí je to, že rozhodčí dnes chránil víc sebe, než zdraví hráčů. Všechny karty si rozhodčí určitě obhájí, tedy až na tu žlutou za faul na Wasyliwa. Nevím už za co jiného by měly padat červené karty. Poslední hráč domácích zlikviduje faulem našeho útočníka a dostane za to jen žlutou. Chci touto cestou poděkovat celému týmu a to včetně všech nahrádníků za maximální nasazení a obětavost. Poděkování patří také našim fanouškům, kteří nás po celý zápas neúnavně povzbuzovali. 

 
Váš názor:
Jméno: