Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Obříství
5 : 0

Datum: 26.10.2019
Rozhodčí: Hampl
Průběh zápasu:

Poločas 2:0

Branky: Kolumpek R. 2, Stejskal 2, Zajíc 

Sestava: Miler - Demen(56.Novák), Šledr, Zabilanský, Tyle - Valenta, Kolumpek O., Dvorný, Zajíc - Kolumpek R., Wasyliw(67.Stejskal)

 

Po výhře na horké půdě Pšovky nás čekal domácí zápas s nováčkem z Obříství. Výsledky hostů vypovídaly o nevyrovnanosti jejich výkonů a my tak nevěděli, nač se připravit. Přestože hosté byli v tabulce před námi, chtěli jsme od začátku zápasu hrát aktivní, přímočarý a rychlý fotbal a jít za vítězstvím.

To se nám od začátku také dařilo. Presinkem a rychlým přístupem jsme využili chyby v rozehrávce hostující obrany a Kolumpek R. se nemýlil 1:0. I nadále jsme hosty dobře presovali a po chybách v rozehrávce jsme si vytvořili další 2 šance, které jsme ovšem nevyužili a tak se začali prosazovat i hosté. Naštěstí jejich akce končili před vápnem. Největší nebezpečí pro nás znamenaly jejich standartní situace. Náznaky šancí hostů jsme ustáli a když se po krásné střele z otočky prosadil Zajíc, šli jsme do kabiny za stavu 2:0.

Do druhé půle jsme nastupovali s vědomím, že musíme i nadále hrát aktivně a nepouštět hosty moc do hry. To se nám ovšem moc nedařilo a hosté nám chvílemi zle zatápěli. Obrana ale pracovala spolehlivě a tak jsme si šance vytvářeli po brejkových situacích více my. Prosadil se ovšem až střídající Stejskal, který do branky uklidil nahrávku Valenty 3:0. Od té doby jsme zápas v pohodě dohráli a přidali po krásných akcích ještě další 2 branky. Připsali jsme si tak nejvyšší výhru letošní sezóny.

Výsledek je pro hosty, vzhledem k předvedené hře, poněkud krutý. Pravda je, že hosté chvílemi dobře kombinovali, ovšem do zakončení se moc nedostali. My jsme byli odhodláni vyhrát a bylo to na našem výkonu znát. Naše hra byla rychlá, přímočará a všechny branky se divákům musely líbit. Naše výhra je tak naprosto zasloužená. 

 
Váš názor:
Jméno: