Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Tišice
1 : 2

Datum: 12.10.2019
Rozhodčí: Blahout - Driml, Zabilanský
Průběh zápasu:

Poločas 1:1

Branka: vlastní

Sestava: Miler - Hanuš, Šledr(61.Guttenberg st.), Zabilanský, Tyle - Valenta, Kolumpek O., Kolumpek R., Novák - Zajíc, Dvorný

Po matném výkonu v Borku, jsme doma přivítali trápící se Tišice. Bohužel jsme k zápasu přistoupili nezodpovědně a oslabené, ale bojující hosty jsme nedokázali dostat pod tlak. Po naší chybě se hosté dostali do vedení, které jsme do přestávky dokázali srovnat. Bohužel zápas rozhodla neúmyslná chyba rozhodčího, který neviděl likvidační faul na našeho stopera. Dostali jsme gól na 2:1 a navíc jsme přišli o stopera, který musel být střídán. 

Bohužel tento moment úplně změnil ráz utkání a z vcelku poklidného zápasu se stala bramboračka, kdy se zdržovalo, kopalo se to, hráči se uráželi. S fotbalem to nemělo nic společného. My jsme se sice snažili o vyrovnání, ale fotbalově se nám nedařilo a tak hostům stačilo zdržovat a zakopávat míče.

My jsme si za svůj výkon vyhrát nezasloužili, ale to ani hosté. Výsledek ovlivnila neúmyslná chyba rozhodčího, se kterou jsme se bohužel nedokázali vyrovnat a místo zvýšeného úsilí o vyrovnání jsme se nechali strhnout ke kouskování hry, což hrálo do karet hostům.
Váš názor:
Jméno: