Zápas: SK Slavia V.Borek - SK Mšeno Muži A

Datum: 6.10.2019
Rozhodčí: Šulc - Růžička, Nesládek

Poločas 0:0

Sestava:Miler - Hanuš, Šledr, Zabilanský, Tyle(80.Guttenberg st.) - Kolumpek R., Dvorný, Kolumpek O., Toan(67.Demen) - Zajíc, Wasyliw

Dnes jsme zajížděli k zápasu do Velkého Borku, který měl pomalejší rozjezd do sezóny, ale v posledních zápase se již naladil na vítěznou vlnu. Věděli jsme, co nás čeká a myslím, že jsme na to byli dobře připraveni. Domácí hráli přesně to, co jsme čekali - rychlý důrazný fotbal plný pohybu a soubojů. My jsme působili pomalejším dojmem. Přesto se nám dařilo se soupeřem držet krok a za poločas jsme pustili domácí do jedné vyložené šance, se kterou si poradil Miler.

Ve druhém poločase domácí získávali větší územní převahu, kterou vyjádřili vedoucím gólem. My jsme mohli vyrovnat o chvíli později, když centr Hanuše nasměroval Zajíc těsně vedle tyče. Domácí potvrdili své vedení po skvěle zahrané brejkové situaci 2:0.

Sice jsme chtěli uhrát na půdě Borku nějaké body. Ale domácí ty body chtěli víc a šli za nimi daleko hladověji než my. Zaslouženě si připsali všechny 3.