Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Horní Počaply

Rozhodčí: Blahout - Driml, Zabilanský

Poločas 1:0

Branky: Zajíc 2, Kolumpek R.

Sestava: Miler - Novák, Šledr, Zabilanský, Tyle(62.Hanuš) - Valenta(46.Guttenberg st.), Kolumpek O., Dvorný, Stejskal - Kolumpek R., Zajíc(83.Demen)

První domácí utkání nové sezóny jsme zahájili aktivně. Aktivita nám ale vydržela pouhých 10 minut a pak se o slovo přihlásili hosté a byli to oni, kdo měl více ze hry. My jme hrozili výpady po stranách a po jednom takovém se hlavou prosadil Kolumpek R. 1:0. Dalších několik centrů jsme nedokázali usměrnit do brány. Chvíĺi před pauzou upadl nešťasně na ruku Valenta a musel střídat.

Do druhé půle jsme tedy museli přeskupit rozestavení. A když se zdálo, že jsme hru opět vyrovnali, přišel po našem zaváhání gól hostů 1:1. Naštěstí to s týmem nijak nezamávalo a naopak bych řekl, že jsme začali makat naplno, což  nám vydrželo až do konce utkání. Výsledkem byly 2 branky Zajíce, který uklízel do brány přesné nahrávky od spoluhráčů a my jme tak mohli slavit 3 body za výhru 3:1. Z tempa jsme vypadli pouze na chvíli a to kvůli zbytečným dohadům s hráči soupeře nebo komentováním výroků rozhodčího.

Za bojovnost ve druhé půli jsme si výhru zasloužili. Všichni to odmakali nadoraz a nechali na hřišti všechno.