Zápas: Sokol Dolní Beřkovice - SK Mšeno Muži A
0 : 2

Datum: 11.5.2019
Rozhodčí: Hampl - Driml, Demeter
Průběh zápasu:

Poločas 0:0

Branky: Valenta, Zajíc

Sestava: Miler - Novák, Šledr, Zabilanský, Tyle - Kolumpek D., Kolumpek O., Matúšek, Valenta - Zajíc, Wasyliw(42.Guttenberg st.)

Dnes jsme hráli o 6 bodů a na našem výkonu to bylo znát. Naše hra byla ustrašená, bez nápadu a bez souvislejší kombinace. Ale dařilo se nám alespoň eliminovat útočnou sílu domácích, když jsme dobře pokryli Kmocha s Těmínem. V první půli jsme měli 2 veliké šance, ale jak je naším zvykem, tak jsme je neproměnili. Na konci poločasu došlo k nepříjemnému pádu našeho jarního střelce Wasyliwa, při kterém si vykloubil rameno a musel jet do nemocnice. Přejeme mu tímto brzké uzdravení.

Ve druhé půli byla hra z obou stran hodně opatrná a nám se podařilo strhnout vedení na naši stranu až v 85.minutě, což jsme potvrdili hned po 3 minutách další brankou a mohli jsme se tak radovat z prvních 3 bodů v jarní části.

Naše hra nebyla moc pohledná, ale na druhou stranu jsme domácí nepustili do žádné šance a sami jsme si vytvořili minimálně 5 gólových šancí, z nichž 2 jsme proměnili. Z tohoto pohledu je naše výhra zasloužená. 
Váš názor:
Jméno: