Datum: 20.4.2019
Rozhodčí: Stibůrek - Eder, Demeter

Poločas 1:0

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle - Valenta, Kolumpek O., Kolumpek R., Matúšek(60.Guttenberg st.) - Wasyliw, Stejskal

V prvním poločase byli domácí jednoznačně lepší a zaslouženě vedli 1:0, Ve druhé půli jsme se dostali více do hry a vytvořili jsme si šance, které jsme bohužel neproměnili. Domácí mohli navýšit vedení z penalty, ale Miler nás udržel ve hře a penaltu chytil. Také naše další šance zůstaly nevyužity a tak soupeř potrestal naše chyby a vstřelil nám další 2 branky.

Hrajeme zápasy jako přes kopírák. Svoje vyložené šance neproměňujeme a soupeři umožňujeme svými chybami vstřelit laciné góly. Leží na nás deka, ale nikdo jiný než my sami ji nesundáme. Musíme dál dřít, hrát bez chyb a věřit, že se to otočí.