Zápas: SK Mšeno Muži A - FK Kralupy 1901

Datum: 16.9.2018
Rozhodčí: Oberajtr - Růžička, Jeleňák

Poločas 1:0

Sestava:Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Matúšek(46.Dvorný) - Wasyliw, Stejskal

Na hřišti Kralup jsme začali velmi zakřiknutě a nechali jsme domácím hodně prostoru a ti se tak od prvních minut usadili na naší polovině. Ale hráli pouze po vápno a dostali se pouze ke střelám z dálky nebo k centrům, které jsme bez větších problémů odvraceli. Ovšem míč se nám držet nedařilo. Bohužel jsme se nevyvarovali jedné chyby, kdy jsme nepokryli rychle hozený aut a domácí hráč z vápna zakončil přesně 1:0. Do přestávky se už nic zásadního neodehrálo.

Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji a dostali jsme se k několika nebezpečným průnikům, ovšem finální fáze na nevycházela. V této fázi utkání jsme věřil, že se zápasem ještě dokážeme něco udělat, protože domácí evidentně znervózněli. Z naší aktivity jsme ale nic nevytěžili a tak domácí v krátkém sledu potrestali 2 naše chyby rázem to bylo 3:0 a bylo po zápase.

Domácí byli určitě lepším týmem, ale pokud by jsme nepředvedli blackout v 78.minutě, mohli jsme se o body rvát až do konce. Výhra Kralup je zasloužená, pro nás ale dost krutá. Musíme to hodit za hlavu a soustředit se na další zápas.