Datum: 8.9.2018

Poločas 1:0

Branka: Kolumpek O.

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(58.Novák) - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Matúšek - Wasyliw, Stejskal(80.Demen)

Po těžkém zápase v Tišicích nás čekal další těžký soupeř - Hořín. Hosté k nám zajížděli s nulou na kontě získaných bodů a o to jsme měli pozici těžší, protože se dal ze strany Hořína očekávat soustředěný výkon, který by je dovedl k bodům.

My ovšem víme co chceme hrát a dokážeme se na soupeře dobře připravit. V první půli jsme byli jasně lepším týmem a z mnoha našich šancí jsme dokázali využít bohužel pouze jedinou, kdy se po rychlé akci krásně trefil Ondra Kolumpek 1:0. Hosté hrozili pouze z individuálních akcí, které jsme dokázali včas eliminovat.

Ve druhé půli hosté zvýšili aktivitu a nám začala váznout finální fáze. I tak jsme si vytvořili obrovské šance, které jsme ale nevyužili. Naše pozorná obrana hostům neumožnila víc, než náznaky šancí a tak jsme zápas dovedli k zaslouženému vítězství.

Opět jsme celý zápas poctivě odmakali jako tým a to je hlavní cesta k úspěchu. Doufám, že na této cestě vydržíme co nejdéle.