Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Labský Kostelec
3 : 2

Datum: 16.6.2018
Rozhodčí: Stibůrek
Průběh zápasu:

Poločas 0:2

Branky: Zabilanský(PK), Wasyliw, rozhodující PK Kolumpek O.

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(46.Hanuš) - Matúšek, Kolumpek R., Kolumpek O., Demen(46.Gregor) - Wasyliw, Stejskal

K poslednímu utkání jsme v sestavě měli 2 navrátilce po zranění Stejskala a Milera. Miler nastoupil po 11ti zápasové pauze a tak jsem měl trochu obavy, jak bude jeho výkon vypadat.

Hosté nás od začátku zaskočili velmi dobrou hrou a držením míče a vytvářeli si velké šance. Během první půle 2 proměnili, ale dalších minimálně 5 šancí jim lapil Miler a jen díky němu jsme šli do kabin pouze s 2 brankovým mankem.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení a začali jsme hrát víc v bloku a už jsme hosty nepouštěli do tolika šancí. Snížit se nám podařilo z penalty nařízené za faul na Wasyliwa, při kterém navíc golman hostů obdržel druhou ŽK a tedy ČK. Vyrovnání jsme se dočkali 6 minut před koncem, když samostaný únik proměnil Wasyliw. V závěru jsme chtěli proti 10ti strhnout vedení na svou stranu, ale to se nám málem vymstilo, protože hosté si dokázali vytvořit ještě 2 velké šance, ale nás opět podržel Miler. V penaltovém rostřelu Miler potvrdil svůj výborný výkon z utkání, 2 penalty lapil a my jsme si připsali bonusový bod.

Hosté byli po většinu utkání lepším týmem a jen díky jejich nedisciplinovanosti jsme se dostali zpět do zápasu a urvali nakonec výhru v penaltách. Kluky musím pochválit, že po celý zápas bojovali rvali se o body až do konce. 

 
Váš názor:
Jméno: