Rozhodčí: Štolba - Eder, Krob

Poločas 1:3

Branky: Guttenbeg st. 2, Wasyliw, Zabilanský(PK)

Sestava: Dorščík - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(75.Kormoš) - Matúšek, Kolumpek O., Kolumpek R., Demen - Wasyliw, Guttenberg st.(46.Hanuš)

Na hřišti posledního Obříství nám povinnost velela vyhrát. Ale i my na jaře bojujeme se zraněními a absencí klíčových hráčů.

V úmorném horku a dusnu byl začátek z obou stran opatrný. Časem se objevily šance na obou stranách a jako první jsme se trefili my, když Guttenberg st. využil chyby domácí obrany i brankáře a zavěsil do prázdné brány 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat za chvíli, když si na dlouhý balón naběhl domácí útočník a přehodil Dvorščíka 1:1. Domácí pak mohli strhnout vedení na svou stranu, ale tentokrát nás Dvorščík podržel. Vedení jsme strhli nasvou stranu po pěkném centru a hlavičce Wasyliwa 1:2. O 6 minut později bylo pro nás ještě veseleji, Wasyliw na velkém vápně přistrčil Guttenbergovi st. a ten nechytatelnou bombou zavěsil přesně k tyči 1:3.

Do druhé půle jsme nastoupili vlažně a domácí nás evidentěn přehrávali. Naštěstí jsme tento vlažný úvod přestáli díky výborné obranné hře a po 10ti minutách jsme hru opět vyrovnali. Vedení jsme navýšili po penaltě nařízené za faul na Wasyliwa, kterou nekompromisně proměnil Zabilanský 1:4

Jsem rád, že jsme zvládli druhý zápas po sobě za 3 body. Opět jsme bojovali jako tým a vyhráli jsme zaslouženě.