Datum: 22.9.2007
Rozhodčí: Němeček

Předposlední zářijový víkend ve znamení dvojitého derby

V SOUBOJI REZERV LEPŠÍ ŘEPÍN

Náhoda tomu chtěla, že v pátém soutěžním kole na sebe narazila mužstva Řepína a Mšena, a to nejen rezervních týmů, ale i A-mužstev. Sobotní prosluněné odpoledne bylo svědkem poměrně vyrovnaného duelu záložních celků, v němž domácí (2. tým tabulky) chtěli pokračovat v dobrých výkonech ze začátku soutěže, vždyť dosud ztratili jen tři body porážkou v Byškovicích. Naopak hosté neměli zdařilý start, první tři body přišly až minulý týden doma s rezervou Velkého Borku.

Samotný zápas příliš fotbalové krásy nepobral, hra se přelévala od jednoho vápna ke druhému a do zakončení se hráčům obou celků příliš nechtělo. Řepínští však postupem času začínali získávat půdu pod nohama a ve 32. minutě vstřelil Šíma vedoucí gól Řepína.

I po přestávce měli domácí více ze hry, což potvrdil znovu Šíma, když 8 minut po přestávce zvýšil na 2:0. Teprve poté hosté ožili, převzali iniciativu zejména ve středu hřiště, měli i dobré šance (Štráchal, Hřebíček), ale jejich koncovka byla bezzubá.

Branky: 32. a 53. Šíma. Poločas: 1:0. Sestava Mšena: Wasyliw - Demen, Živný, Žižka, D. Hošek - L. Hošek, Mansfeld, Havel, Sigmund - Štráchal, Hřebíček. Střídal Parrado.