Rozhodčí: Horvát - Javůrek, Slavkovský

Poločas 5:2

Branky: Guttenberg ml. 4, Kolumpek R., Wasyliw

Sestava: Dohnalík - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Demen - Matúšek, Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal - Guttenberg ml., Wasyliw

Po debaklu v Borku jsme přivítali na domácím hřišti tým Lobkovic, kterým se na jaře zatím vůbec nedaří. V sestavě jsme přivítali 2 uzdravené hráče, ale přesto nás bylo opět pouze 13.

Začátek zápasu byl poněkud ospalý, ale pak jsme se začali prosazovat čím dál více my a během 15ti minut jsme se dostali do 3 brankového vedení. Pak se ke slovu dostali i hosté, kteří proměnili přímý kop, ale my jsme hned kontrovali dalšími 2 brankami a gólově bohatý poločas uzavřeli hosté, kteří snížili na 5:2.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi laxně a téměř celou jsme ji odehráli bez pohybu a potřebného nasazení. Předvedli jsme jednu parádní akci, z které také padl jediný gól druhé půle. Dalším "zajímavým" momentem byly pouze zkraty na obou stranách, po kterých padly 2 červené, což pro nás znamená další komplikaci s hráčským kádrem.

První půli jsme odehráli schutí a nasazením, druhou jsme odflákli. Přesto bereme důležité 3 body. Za zmínku stojí 4 vstřelené góly Guttenberga ml.