Zápas: SK Slavia Velký Borek - SK Mšeno Muži A
5 : 1

Datum: 22.4.2018
Rozhodčí: Blahout - Driml, Kortanová
Průběh zápasu:

Poločas 2:0

Branka: Kolumpek O.

Sestava: Dohnalík - Kolumpek D.,Šledr, Kolumpek R., Tyle(73. Kormoš) - Demen, Kolumpek O., Guttenberg ml., Matúšek - Wasyliw, Guttenberg ml.

Vinou dalších zranění jsme odjížděli k zápasu pouze ve 12ti hráčích. Před utkáním jsem kluky upozorňoval, že Borek má mladé, běhavé a bojovné mužstvo a že, pokud chceme uspět, musíme hrát velmi odpovědně a nevypouštět žádný souboj. Bohužel se nám to od začátku zápasu vůbec nedařilo a několika hrubými chybami jsme domácím dovolili se dostat do tlaku a i do šancí, z nichž během chvíle 2 proměnili. Naštěstí další šance domácí nevyužili. My jsme si vytvořili 2 dobré příležitosti, ale také bez využití. 

V poločase jsme si řekli, že se o výsledek ještě popereme a hned po přestávce se nám podařilo snížit po krásné střele Ondry Kolumpka. Místo aby nás to nakoplo, dostali jsme gól na 3:1 a po chvíli na 4:1 a bylo po zápase. Ještě jsme umožnili domácím vyslyšet publikum a nechali je vstřeli nám 5.gól.

Nasazení se nám v tomhle zápase upřít nedá, ale na soupeře jako je Borek to nemůže stačit. Tam musí být vyloženě bojovnost a stoprocentní přístup od všech hráčů. To nám ale chybělo a tak je výsledek takový jaký je.  

 

 Váš názor:
Jméno: