Zápas: SK Mšeno Muži A - TJ Slovan Horní Beřkovice

Rozhodčí: Pixa - Dudok, Princ

Poločas 0:0

Branka: Kolumpek R.

Sestava: Dohnalík - Kolumpek D.,Šledr, Kolumpek R., Tyle(63.Gregor) - Demen(52.Hanuš), Kolumpek O., Guttenberg ml., Matúšek - Wasyliw, Guttenberg ml.

Zápas začal velmi svižně a v první minutě jsme si vypracovali velikou šanci my, ve druhé minutě hosté. Ani jedna ale nebyla využita. Hosté víc drželi míč a byli o něco nebezpečnější, ale i my jsme se snažili ohrozit hostujícího brankáře - Guttenberg ml. hlavičkoval po rohu těsně vedle, Guttenberg st. nastřelil břevno, Kolumpek O. tyč. Ani hosté a ani my jsme se ale neprosadili a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhé půli byl obraz hry stejný jako v první, ale nám se podařila přímočará akce na jejímž konci zakončoval Kolumpek R. 1:0. Hostům se podařilo srovnat po dlouhém nákopu a zaváhání naší obrany 1:1. Do konce zápasu se i přes další šance na obou stranách skóre nezměnilo a tak se šlo na penalty ve kterých byli úspěšnější hosté.

Kaňkou zápasu byla 89. minuta, kdy Guttenberg ml. hloupě fauloval za druhou žlutou hostujícího hráče, ale další hostující hráč se ujal role mstitele a Guttenberga ml. napadl a tak oba dostali oprávněně ČK. To ale hostům nestačilo a další z nich nesmyslně hrubě urazil asistenta rozhodčího a byl vyloučen také.

Naše hra nebyla moc dobrá a oproti minulému týdnu nám scházelo i více bojovnosti a nasazení. Hosté si za průběh zápasu druhý bod zasloužili více.