Zápas: AFK Hořín - SK Mšeno Muži A
0 : 1

Datum: 7.4.2018
Rozhodčí: Kympl - Princ, Růžička
Průběh zápasu:

Poločas 0:1

Branka: Wasyliw

Sestava:Dohnalík - Kolumpek D., Šledr, Kolumpek R., Tyle - Demen(89.Kormoš), Kolumpek O., Guttenberg ml., Matúšek - Wasyliw, Guttenberg st.(80. Toan)

Hořínu jsme měli sice z podzimu co vracet(prohra 0:5), ale stejně jako na podzim jsme nastoupili v hodně okleštěné sestavě. Oproti předešlým zápasům jsem trochu pozměnil rozestavení. 

Od začátku zápasu jsme aktivní hrou nedovolovali domácím jejich kombinační hru. Navíc jim to ztěžoval i terén. Do vedení jsme mohli jít po minele golmana, kterému malá domu přeskočila nohu, ale dokázal se ještě vrátit do branky a Guttenberg st. stoprocentní šanci nedal. Další nadějnou pozici měl Guttenberg ml., ale tomu střelu v poslední chvíli zblokovala domácí obrana.

Další chybu domácí obrany jsme už dokázali potrestat, když s přehledem zakončil Wasyliw. Domácí si nevytvořili téměř žádnou šanci. 

Do druhé půle domácí nastoupili aktivněji, ale my jsme s velkým vypětím sil odolávali a přežili jsme dvě velké šance domácích. Závěr zápasu už jsme odehráli bez větších problémů a dovedli jsme ho do vítězného konce. 

Celý tým dřel od začátku do konce a odměnou nám jsou 3 body. Přesně takhle se bojuje ve složité situaci, do které jsme se dostali vinou absencí v sestavě i my.
Váš názor:
Jméno: