Zápas: SK Mšeno Muži A - TJ Sokol Horní Počaply
1 : 3

Datum: 31.3.2018
Rozhodčí: Eder - Šulc, Kulhánek
Průběh zápasu:

Poločas 0:1

Branka: Wasyliw

Sestava: Dohnalík - Hanuš, Guttenberg st., Zabilanský(66.Demen), Tyle - Kolumpek D., Kolumpek R., Kolumpek O., Matúšek(62.Klouda) - Guttenberg ml., Wasyliw

Z různých důvodů nám chyběli 4 hráči základní sestavy a tak jsem bohužel musel opět nazout kopačky i já. Hosté přijeli povzbuzeni výhrou nad Všestudy a celý první poločas diktovali tempo hry. Do vyložené šance jsme je ale nepustili, přesto se dostali do vedení po nenápadné akci a teči na první tyči.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivněji, ale hned na začátku jsme hrubou chybou obou stoperů darovali hostům branku. O chvíli později se nám podařilo snížit a pomalu jsme se dostávali do hry. Pak ale znovu přišla hrubá chyba v obraně a její potrestání. Hosté tak znovu odskočili na rozdíl 2 branek a nám se další gól vstřelit už nepodařilo, i když jsme k němu měli několikrát blízko.

Bál jsem se tolika absencí, ale pokud bych nevyrobil 2 hrubé chyby,mohli jsme pomýšlet na nějaký bod. Mrzí mě, že jsem se takhle podepsal pod výsledek utkání. Naše hra nebyla vůbec dobrá, ale nějaký bod jsme klidně získat mohli. Bohužel jsme přišli o dalšího hráče - Jirku Zabilanského, který má po likvidačním faulu naštípnuté zánartní kůstky a bude nám tak několik zápasů chybět.

 
Váš názor:
Jméno: