Zápas: FK Pšovka Mělník B - SK Mšeno Muži A
3 : 2

Datum: 5.11.2017
Rozhodčí: Princ - Eder, Kympl
Průběh zápasu:

Poločas 2:0

Branky: Guttenbeg st., Stejskal

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Demen(65.Kormoš), Hanuš - Valenta, Zabilanský, Kolumpek R., Stejskal - Guttenberg ml., Tyle(61. Guttenberg st.)

 

Po 2 domácích výhrách jsme zajížděli na hřiště lídra tabulky - FK Pšovka Mělník B. Věřil jsem, že zde můžeme uspět, ale bohužel už v pátek moje víra dostala trhliny, protože se mi omluvil náš současný nejlepší střelec - Wasyliw a motor v záloze - Ondra Kolumpek. S nedoléčenými zraněními tak musel nastoupit Tyle a Zabilanský. Na střídání zbyli pouze veteráni Guttenberg st. a Kormoš.

Taktika zněla jasně. Odmakat zápas naplno s minimem chyb a hlavně přestát očekávaný úvodní tlak domácích. To se nám ale vůbec nepovedlo a domácí se po dlouhém nákopu dostali k zakončení, které napoprvé zlikvidoval Miler, ale na dorážku už byl krátký 1:0. To domácí uklidnilo, více drželi míč a vypracovali si i několik dalších šancí. Ale to už jsme se osmělili i my a zjistili jsme, že i my dokážeme ohrozit domácí branku. Bohužel nám opět dost vázla finální fáze a tak jsme svoje šance nedokázali dotáhnout. Chvíli před pauzou se ale domácí znovu prosadili do naší, jinak pozorné obrany, když jsme nezareagovali na kolmici a náběh domácího útočníka 2:0. Prohrávat na Pšovce 2:0 je už dost kritické. 

O přestávce jsme si v kabině řekli, že naše hra není úplně špatná, ale musíme lépe řešit finální fázi a hlavně už neinkasovat, protože to by už bylo kritické. Kluci opravdu od začátku druhé půle makali naplno a najednou jsme byli lepším týmem. Přesto jsme se stále nemohli dostat k přesnému zakončení a když už jsme se do šance dostali, nemířili jsme přesně. S potupujícím časem se víc a víc otevírala okénka v naší obraně, ale domácí naštěstí svoje brejky nedotáhli a tak jsme stále živili naději. V té době se hra přelévala z jedné strany na druhou. Snížit se nám podařilo po rychlé akci Stejskala, který našel nabíhajícího Guttenberga st. a ten prostřelil domácího brankáře 2:1. To nás nakoplo a v krátkém sledu jsme si vypracovali další šanci, ale vyrovnat se nám podařilo po nepovedeném centru Stejskala, který zapadl přesně za tyč domácí branky 2:2. V penaltovém rozstřelu vyhráli domácí, kteří si tak zaslouženě připisují 2 body a my si odvážíme bod.

Ztracený bod v penaltách sice mrzí, ale po průběhu zápasu, a se ztrátami v naší sestavě, beru tento bod ze hřiště lídra jako výhru. Všichni zápas odmakali a bod jsme si podle mne určitě zasloužili. Děkuji všem za odmakaný zápas a speciálně Kokynovi za to, že nás doplnil a my jsme nemuseli dohrávat v 10ti.

 
Váš názor:
Jméno: