Zápas: SK Mšeno Muži A - TJ Záryby B
2 : 0

Datum: 28.10.2017
Rozhodčí: Kortanová - Blahout, Driml
Průběh zápasu:

Poločas 1:0

Branky: Guttenberg ml. 2

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský(83. Guttenberg st.), Hanuš - Valenta, Kolumpek O., Kolumpek R., Demen - Wasyliw, Guttenberg ml.

S větrem v zádech jsme nastoupili proti soupeři z chvostu tabulky a povinnost nám velela vyhrát. Od začátku zápasu jsme se usadili na polovině soupeře a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Bohužel se nám nedařilo proměnit ani ty nejvyloženější a tak se na naše kopačky začala vkrádat nervozita. Uklidnění nám přinesla až třicátá minuta, kdy se po centru Wasyliwa hlavou prosadil Guttenberg ml. Dalších několik šancí jsme neproměnili a tak jsme šli do kabin s nejtěsnějším vedením.

Do druhé půle nastoupili s větrem v zádech hosté, ale obraz hry se moc nezměnil. Opět jsme byli jednoznačně lepším týmem, což potvrdil po krásné akci opět Guttenberg ml. Hosté se s podporou větru sice několikrát dostali k naší brance, ale všechny ošemetné situace se nám podařilo vyřešit a utkání dovést ke 3 bodům.

 

Pokud bychom proměnili jen polovinu šancí, vyhráli bychom minimálně o 5 branek. Ale i výhra o 2 branky se počítá a my bereme zaslouženě 3 body. 

 
Váš názor:
Jméno: