Zápas: SK Mšeno Muži A - FK Vysoká
3 : 1

Datum: 21.10.2017
Rozhodčí: Stibůrek - Hampl, Braunšveig
Průběh zápasu:

Poločas 1:0

Branky: Kolumpek O., Stejskal, Wasyliw

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(13.Hanuš) - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal(86.Demen) - Guttenberg ml., Wasyliw

Po debaklu ve Všestudech nás čekal další velmi těžký soupeř - silný a ofenzivní tým FK Vysoká. Taktika zněla úplně stejně jako před týdnem, jen s tím rozdílem, že dnes se nám ji podařilo splnit.

Zápas začal velmi svižně a stejně jako minulý týden jsme byli v úvodu o něco málo nebezpečnější my, Guttenberg ale v dobré pozici svoji hlavičku neumístil přesně. O chvíli později už jsme se naštěstí prosadili - Guttenberg na přední tyči prodloužil centr Valenty a Ondra Kolumpek na zadní tyči hlavou zakončil přesně 1:0. Pak se začali ke slovu dostávat i hosté, kteří disponují obrovskou útočnou silou. Nám se však dařilo všechny jejich šance ustát, protože celá obrana na čele s golmanem hrála na hranici svých možností. Rychle jsme přistupovali k hráčům soupeře a zblokovali jsme velké množství střel a šancí. Co prošlo, pochytal golman. I my jsme si vytvořili velké šance, ale bohužel bez dalšího gólového úspěchu.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a naše vedení navýšil Stejskal, který důsledně dohrál centr Guttenberga, který hostujícímu brankáři vypadl - 2:0. To už hosty částečně otupilo, ale stále byli nebezpeční. Přesto se nám podařilo jít do 3 brankového vedení, když si na parádní centr Romana Kolumpka naskočil Wasyliw - 3:0. Hosté se do hry dostali po brejkové situaci, kdy jsme situaci hasili faulem ve vápně a hosté se z penalty nemýlili 3:1. Pak jsme ještě přestáli několik ošemetných situací a sami neproměnili několik brejků. Z těžkého zápasu si tak odnášíme velmi cenné 3 body.

Věděl jsem, že pokud budeme hrát na co máme, můžeme s Vysokou uspět. To se bohudík potvrdilo a my po obětavém výkonu bereme zaslouženě 3 body. Všichni na hřišti i na lavičce náhradníků udělali pro vítězství maximum a všem patří za dnešní výkon velký dík!!!!

 
Váš názor:
Jméno: