4 : 3

Datum: 12.9.2007

Sestava: Rampouch - Chmelík, Zabilanský Jiří, Píč, Novotný - Chorouš, Saska Z., Stejskal, Vaněk - Ernst, Guttenberg (Saska L., Zabilanský Jan)

Branky: Stejskal 3, poločas 2:1.

Se soupeřem, který hrál v loňské sezoně krajskou soutěž, sehráli kluci vyrovnanou partii. Po zbytečných chybách jsme v prvním poločase dvakrát inkasovali, ale do kabin se šlo za stavu 1:2, který nám dával do druhého poločasu šanci na zdramatizování zápasu.

Ve druhém poločase jsme zlepšenou hrou dostali soupeře pod tlak a výsledkem byla vyrovnávací branka, kterou vsítil po hezké kombinační akci Stejskal. Když chvíli potom opět Stejskal zvýšil na 3:2 pro Mšeno, zdálo se že naši žáci odvezou první body. Bohužel naše obrana lacině pustila před branku domácího útočníka, který po zaváhání golmana vyrovnal. V tu dobu si kluci vybrali oddechový čas a soupeř nás trestal. Po rozehrání rohového kopu se k míči dostal na vápně neobsazený hráč soupeře a povedenou střelou k tyči strhnul vedení na stranu domácích. Mšeno potom soupeře přitlačilo, ale na vyrovnání už to nestačilo.