Zápas: Slovan Horní Beřkovice - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Malíř - Tichý, Dvořák

Poločas 0:0

Branky: Wasyliw 2, Stejskal

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský, Šledr, Tyle - Valenta(21.Matúšek), Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal - Wasyliw, Guttenberg ml.(87.Guttenberg st.)

K utkání na půdě Beřkovic jsme přijeli i s navrátilci po zranění - Guttenbergem ml. a Valentou. Po dvou prohrách jsme trochu promíchali sestavu, což se projevilo hned na začátku zápasu. Naše hra v obranné fázi byla chaotická a domácí si v rychlém sledu vybojovali několik rohů a náznaků šancí. Naštěstí se nám tuto část zápasu podařilo ustát a sami jsme předvedli několik rychlých brejků, které jsme ovšem nedotáhli do konce. Zhruba od 15té minuty se hra vyrovnala, ale my jsme museli řešit nepříjemnost v podobě odstoupení Valenty, kterému se opět ozvalo zranění. Na jeho místo nastoupil Matúšek, který se ocitl v největší šanci první půle, když si naběhl krásně za obranu, ale domácí golman ho vychytal.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a rychle jsme se dostali do vedení, když Stejskal rychle rozehrál autové vhazování a Wasyliw postupoval sám na golmana a nemýlil se 0:1. Agilní Stejskal i nadále větral domácí obranu a během chvíle jsme mohli zvýšit na rozdíl dvou branek. Bohužel jsme nedali a tak trestal soupeř. Po chybě naší obrany postupoval sám na Milera navrátilec do domácí sestavy Chudoba a zakončil přesně 1:1. Bohudík jsme se z vyrovnávací branky rychle vzpamatovali a Stejskal nám brzy vrátil vedení, když prostřelil prudkou ranou domácího golmana 1:2. O chvíli později bylo ještě veseleji, protože se po centru z pravé strany prosadil podruhé v zápase Wasyliw 1:3. Pak jsme ještě spálili několik tutovek. Domácí hrozili především centrovanými míči, které spolehlivě posbíral Miler nebo je odvátila obrana. Domácím jsme umožnili snížit až v samotném závěru, kdy jsme na vápně nechali volného hráče, který zakončil po rohovém kopu přesně k tyči 2:3. Víc už domácí nestihli.

Začátek utkání patřil domácím, pak jsme zase tahali za delší konec my a velkou část bylo utkání vyrovnané. Vzhledem k celkovému počtu šancí ale hodnotím naši výhru jako zaslouženou.