Datum: 9.9.2017
Rozhodčí: Stibůrek - Eder, Dudok

Poločas 0:1

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský(75.Demen), Stejskal, Šledr - Gregor, Kolumpek O., Kolumpek R., Tyle - Matúšek, Guttenberg ml.

Prohru v Počaplech jsme chtěli odčinit v domácím utkání. Ale proti nám stál těžký soupeř. Na Hořín se nám v posledních zápasech vždy dařilo. V sestavě už jsme měli nejlepšího střelce minulé sezóny, který po dlouhodobém zranění nastoupil k zápasu.

Úvod zápasu byl z obou stran opatrný a tak se hrálo především ve středu hřiště. První zahrozili hosté, když osamocený útočník v našem vápně  nedosáhl na centrovaný míč. Pak jsme si šanci vytvořili i my, když Guttenberg ml z trestného kopu těsně minul hostující branku. Do vedení se dostali ale hosté po naší ztrátě míče ve středu hřiště a rychlém výpadu do naší obrany. My jsme mohli vyrovnat z nařízeného pokutového kopu, ale bohužel Guttenberg neproměnil. Pak ještě v dobré pozici sstříleli mimo Gregor a Matúšek.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně, ale pořád ze zabezpečené obrany. Bohužel ihned po rozehrávce jsme opět ve středu hřiště ztratili míč a na Milera postupovali sami 2 hostující hráči, ale Miler je vychytal. Bohužel nám toto varování nestačilo a o několik minut později přišla další chyba, po které už hosté zvýšili na 2:0. My jsme předvedli podobný blackout jako v Počaplech a umožnili jsme hostům vstřelit další 2 branky a bylo po zápase. Hořín pak už hrál pouze na údržbu a nám se podařilo vytvořit před brankou Hořína několik závarů. Branku se nám ovšem vstřelit nepodařilo a tak měl poslední slovo Hořín, když hostující střelec zkompletoval hatrik.

Pokud chceme v zápase uspět musíme předvést mnohem větší vůli, bojovnost a především se vyvarovat naprosto zbytečných chyb a výpadků ve hře, které nás stojí body.