Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Libiš B
1 : 0

Datum: 26.8.2017
Rozhodčí: Malíř - Stibůrek, Eder
Průběh zápasu:

Poločas 0:0

Branka: Kolumpek O.

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský, Stejskal, Šledr - Gregor(88.Demen), Kolumpek R., Kolumpek O., Tyle(81.Guttenberg st.) - Wasyliw. Zajíc(50.Matúšek)

 

K prvnímu mistrovskému utkání jsme na domácím hřišti nastoupili proti týmu Libiše B. Bylo tak jasné, že nás hned na úvod čeká velmi těžký soupeř. To bylo navíc umocněné tím, že jsme přišli o 3 nejlepší střelce minulé sezóny(Valenta, Guttenberg ml. - zranění a Hakl - přestup ) a změnu jsme byli nuceni udělat také na postu golmana a stopera(Hnízdil, Zeman - přestup).

Libiš od začátku utkání lépe kombinovala, ale s tím jsme počítali a včasným přistupováním k hráčům soupeře jsme hostům nedali žádný volný prostor a ti se tak k zakončení téměř nedostali. Pouze jednou se hostům povedla nahrávka za naši obranu, ale hostujícího útočníka vychytal novic v naší brance - Miler. Hosté se dostali ještě k několika centrům, ale ty jsme buď odvrátili nebo je zneškodnil včasným výběhem Miler. My jme se k brance hostí dostávali ojediněle, ale chyběla nám především přesná nahrávka kolem pokutového území hostů. Nejvíc jsme hrozili při rohových kopech, ale vyloženou šanci jsme si nevypracovali a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Do druhé půle jsme nastoupili aktivněji a najednou se hrálo více na polovině soupeře. Přesto žádné velké šance nepřicházely a to ani na jedné straně. Když už to vypadalo, že zápas dospěje k bezbrankové remíze, dokázali jsme se prosadit 3 minuty před koncem po nenápadné akci, na jejímž konci byl Kolumpek O., který se štěstím dostal míč za záda hostujícího golmana.

Zápas jsme vyhráli díky maximálnímu nasazení všech hráčů a naše vítězství bylo spíše vydřené. Obrana pod taktovkou nového stopera Stejskala pracovala naprosto spolehlivě a kluci v záloze i v útoku odmakali vše naplno a díky tomu jsme si naklonili štěstěnu na svoji stranu. Vyzdvihnout chci ale výkon Ondry Kolumpka, kterého bylo plné hřiště a svůj výborný výkon korunoval brankou. 
Váš názor:
Jméno: