Zápas: SK Mšeno Muži A - Čečelice
2 : 4

Datum: 19.8.2017
Rozhodčí: Růžička - Demeter, Malíř
Průběh zápasu:

Poločas 1:1

Branky: Matúšek, Demen

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský, Šledr, Tyle - Gregor, Kolumpek R., Kolumpek O., Matúšek - Zajíc, Guttenberg st.(Demen)

 

K jedinému přípravnému utkání(minulý týden nám Neratovice zápas 4 hodiny před začátkem odřekly) jsme díky odchodům(Hnízdil, Hakl, Zeman), zraněním(Valenta, Guttenberg ml.) a jiným okolnostem(Stejskal, Wasyliw) nastoupili v dost okleštěné sestavě. Protivníkem nám byl tým Čečelic, který skončil v minulé sezóně těsně druhý ve III.třídě.

Na začátku utkání to byly Čečelice, které si vytvořily mírnou převahu. Tu zužitkovaly po rychlé akci, kterou zakončil jejich rychlonohý útočník na přední tyč. Zhruba od 20té minuty jsme se rozehráli i my a výsledkem bylo vyrovnání, když se ve vápně prosadil Matúšek. Pak jsme měli v rychlé sledu několik velmi dobrých šancí, které jsme nedali. Šance si vytvořil i soupeř, ale také bez úspěchu. 

Ve druhé půli jsme se dostali do vedení po rohovém kopu, když se hlavou prosadil Demen. Následně jsme nedali obrovské šance a tak přišel trest a hosté vyrovnali. Od té doby byly Čečelice o něco lepší a strhli vedení na svou stranu. 

Zápas jsme odehráli ve slušném tempu, ale pouze s jedním střídajícím hráčem nám logicky na konci docházely síly.  Propadák  to nebyl, ale do ideálu to také mělo daleko. Věřím, že se budeme zlepšovat.
Váš názor:
Jméno: