Rozhodčí: Kudrna

Poločas 1:2

Branky: Guttenberg ml., Kolumpek R.

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman, Zabilanský(73.Demen), Stejskal - Valenta, Kolumpek R., Šledr, Tyle(53.Matúšek) - Wasyliw, Guttenberg ml.

V domácím zápase s Libiší jsme chtěli uspět a přiblížit se tak ke 3.místu, na které jsme ztráceli 7 bodů.

Bohužel jsme hned v úvodu nevyužili slibnou šanci a sami jsme naopak vyrobili hrubou chybu, když jsme v obraně špatně odhadli dlouhý míč a hosté nás trestali 0:1. To s námi dost otřáslo a  hosty samozřejmě nabudilo a tak byla převaha na jejich straně. Když už jsme se pomalu dostávali do hry, vyrobili jsme úplně stejnou chybu, jako na začátku utkání a bylo to 0:2. Naštěstí se nám brzy podařilo snížit, když se po centru Wasyliwa prosadil hlavou Guttenberg ml. 1:2 a hosté rázem znervózněli a my jsme naopak byli chvíli na koni. Ale bohužel opravdu jen chvíli, protože v té době se na hřišti objevilo několik tvrdších zákroků z obou strana a začalo se také diskutovat, v čemž my opravdu vynikáme. Jenže zároveň s diskusemi přestáváme hrát a tak jsme úplně zbytečně prohospodařili zbylých 20 minut do konce první půle.

O přestávce jsem nabádal kluky k tomu, aby se soustředili jen na hru, protože diskusemi zápas nevyhrajeme.  Úvod druhé půle byl z obou stran opatrný, ale i přes vyrovnanou hru hosté udeřili, když nenápadná hlavička hostů zapadla přímo za tyč 1:3. Vzápětí jsme přežili velkou šanci hostů, kterou lapil Hnízdil a tak jsme ještě pořád byli ve hře. Hosté ale hráli velmi zkušeně a pro nás bylo velmi těžké se prosadit. To se nám podařilo až 2 minuty před koncem, když se po závaru ve vápně prosadil Kolumpek R. 2:3. Víc už jsme ale nedokázali a tak si Libiš odvezla 3 body.

Souhlasím s hodnocení trenéra hostů, že zápas čtvrtého týmu tabulky se třetím by měli řídit 3 rozhodčí!!!!!!

Bohužel tento zápas hodně připomínal podzimní utkání v Libiši, které jsme si prohráli sami vlastní nedisciplinovaností. V tomto domácím zápase jsme se sice nenechali vyloučit, ale vyrobili jsme 2 hrubé chyby, což takto vyspělý soupeř trestá a navíc jsme se nesmyslnými diskusemi okradli o část času, který jsme mohli a měli věnovat hře. Pokud bychom se vyvarovali chyb a řečnění, mohli jsme proti soupeři posílenému hráči áčka uspět. To se nám ale stejně jako na podzim nepodařilo a tak si Libiš odváží všechny 3 body.