Rozhodčí: Blahout - Driml, Kortanová

Poločas 4:0

Branky: Kolumpek O., Valenta 2(PK + rozhodující PK), vlastní 2,

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman(88.Zabilanský), Brož(46.Hakl), Šledr - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal - Guttenberg ml., Wasyliw

Od začátku zápasu jsme se do domácích zakousli a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Bohužel ale především našemu nejlepšímu střelci dnes zvlhnul střelecký prach a tak se neprosadil ani z těch nejvyloženějších příležitostí a v zahazování šancí se předháněli i další naši hráči. A když jsme se nedokázali prosadit, přišel logický trest. Při rohovém kopu jsme na zadní tyči trestuhodně zapomněli domácího kapitána a bylo to 1:0. I nadále jsme se tlačili před branku domácích, ale místo vyrovnání přišla výstavní rána domácího hráče, která s přispěním větru zapadla za překvapeného Hnízdila 2:0. To už s námi lehce otřáslo, ale i nadále byla naše hra sebevědomá a já jsem pořád věřil, že se do zápasu dostaneme. Pak ovšem přišel další roh domácích a opět osamocený kapitán domácích, který znovu zakončoval na zadní tyči. Naši hráči tentokrát sice reklamovali hraní rukou, ale to nikdo z rozhodčích nepostřehl 3:0. A aby toho nebylo málo, chvíli před přestávkou jsme propadli na středové čáře a domácí nás z brejku trestali 4:0.

Vzhledem k průběhu hry byl pro nás výsledek velmi krutý. O přestávce proběhla v kabině lehká bouřka. Klukům jsem především zdůraznil, že pořád můžeme s výsledkem něco udělat, ale musíme makat pořád naplno. Změnili jsme i rozestavení a do hry poslali třetího útočníka - Filipa Hakla. Úvod druhé půle nám ale vůbec nevyšel a domácí během 8 minut 3x postupovali sami na Hnízdila, který je naštěstí vychytal a jednou ho zastoupil na brankové čáře Zeman. Od té doby se domácí pouze zatáhli a soustředili se na bránění výsledku. My jsme se poprvé prosadili až v 76 minutě. Přesto nám to vlilo novou krev do žil a během 10ti minut jsme dokázali stav srovnat a v penaltách jsme si vystříleli druhý bod.

Toto utkání bylo plné paradoxů. Hosté měli v první půli 2 šance a dali 4 branky, ve druhé měli 4 šance a nedali žádný gól. My jsme byli v první půli jasně lepší a prohráli jsme ji 4:0. Ve druhé půli už jsme zdaleka tolik šancí neměli, přesto jsme dokázali vyrovnat. Na hřišti se odehrával úplně normální fotbalový zápas bez jakýchkoli zákeřností, přesto byli naši dva hráči napadeni domácími diváky přímo na hřišti.

Vzhledem k průběhu utkání bych měl být rád za 2 body. Možná to bude znít neskromně, ale já jsem zklamaný, protože jsme podle mne bod ztratili. Cením si ale toho, že to kluci nezabalili a o body se rvali až do konce, což se nám vyplatilo.