Zápas: SK Mšeno A muži - Sokol Dolní Beřkovice

Rozhodčí: Stibůrek - Růžička, Demeter

Poločas 1:1

Branky: Guttenberg ml., Kolumepk D., Kolumpek R., Demen

Sestava: Hnízdil - Brož, Zeman, Zabilanský ml., Šledr -  Kolumpek D., Kolumpek O., Kolumpek R., Valenta  - Wasyliw(55.Hakl), Guttenberg ml.(83.Demen)

Úvod zápasu nám vyšel skvěle, už ve 3. minutě si na roh Valenty naskočil Guttenberg ml. a hlavou zavěsil 1:0. Od té doby jsme ovládli hřiště a na branku hostů se valil jeden útok za druhým, ale bohužel Wasyliw i Guttenberg ml. nedokázali svoje obrovské šance proměnit. Hosté hráli velmi jednoduše s nakopávanými míči na útočníky a my jsme s tím měli velké problémy. Bohužel se nám přes naši herní převahu nepodařilo přidat další branku a tak přišel trest, když chvíli před pauzou hostující hráč s pomocí teče obránce dokázal překonat vyběhnuvšího Hnízdila 1:1. To s námi zamávalo a naopak to byli hosté, kteří najednou byli nebezpečnější a vzápětí naštěstí nedokázali překonat Hnízdila ve 100% šanci a tak se šlo do kabin za remízového stavu.

Jak první půle skončila, tak začala i ta druhá. Hosté, které vyrovnání nabudilo, byli aktivnější a po rohovém kopu nastřelili tyč Hnízdilovi branky. Já jsem kluky v poločase nabádal, aby hráli trpělivě, že úspěch se dostaví. Sice se tak stalo po nenápadné akci, ale přesto jsme se dostali do vedení. Kolumpek D. obral hostujícího obránce o míč a po kombinaci s Haklem a Guttenbergem ml. sám ve skluzu zakončil 2:1. Tato branka nás uklidnila a od té doby jsme šli sebevědomě za vítězstvím, které potvrdil o chvíli později po hezké kombinaci Kolumpek O. 3:1 a závěrečný účet zápasu vystavil střídající Demen, který těžil z výborného presinku Hakla a následné jediné chyby hostujícího golmana 4:1.

Dnešní zápas byl jako na houpačce. Po úvodních 20ti minutách by si na hosty asi nikdo nevsadil ani korunu. Ale ve fotbale se situace rychle mění a tak před přestávkou a těsně po ní to byli naopak hosté, kteří měli blíž k vedení v zápase. Nakonec jsme to ale byli my, kdo překlopil misku vah na svou stranu. Myslím, že zaslouženě, protože jsme měli po většinu zápasu převahu a také víc šancí. A hlavně čeho si cením nejvíc je to, že náš herní projev byl sebevědomý a celý zápas jsme odmakali s maximálním nasazením. Vyzdvihnout dnes chci výkon Zémy, který svedl spoustu těžkých soubojů, ze kterých si odnesl pochroumaný nos, ale přesto utkání dohrál.