Zápas: TJ Kly B - SK Mšeno B
4 : 2

Datum: 2.9.2007
Rozhodčí:

Poločas: 1:2. Branky Mšena: Sigmund, P. Štráchal. V prvním poločase předváděli hosté dobrý fotbal a zaslouženě vedli. Po přestávce jim v deseti (ČK: 20. P. Mansfeld) došly síly.

REFERÁT Z WEBU TJ KLY
Mšeno přijelo s jasným úkolem - uhrát své první body sezony. Už ve čtvrté minutě utkání se hosté ujmuli vedení a s B týmem Kel to nevypadalo dobře. Za hosty skóroval Štráchal. V 16. minutě prošel mezi dvěma obránci domácí Rynda a byl faulován hostujícím Mansfeldem P., který za svůj zákrok viděl žlutou kartu.Veselý však z přímého kopu z 20 metrů trefil pouze zeď.

Zanedlouho se situace opakovala, faulován byl však Šimůnek. Trestný kop nyní zahrával Lukáš Kohout a s pomocí teči jednoho z bránících hráčů se míč dostal až za záda gólmana Hnízdila.1:1. Ve 31. minutě viděl za faul bez míče druhou žlutou kartu Mansfeld P. a šel navštívit sprchy. Hosté se však nepoložili a 2 minuty před koncem poločasu se znovu dostali do vedení, když svůj druhý gól v zápase vstřelil Štráchal. Do druhé půle šel na hřiště Kurc, který nahradil Procházku, který šel na procházku do kabin, aby se převlékl.
V 63. minutě vystřídal také Rynda, kterého nahradil Černý. Hned za dvě minuty jsme dokázali vyrovnat, když utekl Šimůnek, nahrál Kurcovi, jenž obešel brankáře, ale trefil tyč. Od tyče se však míč odrazil k Bílému, který tvrdou ranou k tyči smazal manko Kel. V 74. minutě dokonal obrat Kurc, jenž proměnil své sólo. Pak přišla střídání na obou stranách, za hosty Parrado nahradil Masfelda J. a za Kly Stránský vystřídal Šimůnka. V nastaveném čase ještě zvýšil vedení Kel Veselý.

Otevřená obrana Mšena ztratila míč a na Veselého hokejový nájezd od půlky hřistě byl Hnízdil krátký. Kly tak dokázaly zvítězit ve druhém zápase ze tří odehraných a vyhouply se tak na čtvrtou příčku tabulky.

TJ Kly B - SK Mšeno B 4:2.
Branky: 24. Kohout L., 65. Bílý, 74. Kurc, 91. Veselý - 4. a 44. Štráchal.
Sestava TJ Kly B: Háze - Skopec, Zelenka P., Král, Bílý - Kohout L.(C), Procházka, Veselý, Pilař - Šimůnek, Rynda. Náhradníci: Stránský, Kurc, Černý Střídání: 46. Kurc za Procházku, 63. Černý za Ryndu, 87. Stránský za Šimůnka.
Sestava SK Mšeno B: Hnízdil - Mansfeld P., Čurda, Žižka, Háze - Třiška, Mansfeld J., Sigmund, Dvorščík - Demen, Štráchal. Náhradník: Parrado. Střídání: 85. Parrado za Mansfelda J.
ŽK: 44. Rynda, 52. Král, 67. Veselý - 16. Mansfeld P., 31. Štráchal, 41. Třiška. ČK: 31. Mansfeld P. Diváků: 50.