Rozhodčí: Moško - Kotek, Kortanová

Poločas 0:2

Branka: Guttenberg ml.

Sestava: Dohnalík - Kolumpek D., Zeman, Brož, Tyle(Demen) - Šledr, Kolumpek O., Kolumpek R., Valenta - Guttenberg ml., Závěšický(Guttenberg st.)

úvod zápase byl z obou stran opatrny a nic moc se na hřišti nedělo. Po zhruba 10ti minutách se začali více dostávat ke slovu hosté, kteří více drželi míč a dobře kombinovali. Ovšem v první velké šanci zápasu se objevil Guttenberg ml., který se zjevil zcela sám před Lorencem, který ho však vychytal. Pak ale začaly přicházet šance hostů, kteří však nemířili přesně. Gól jsme dostali po závaru ve vápně, když po reflexním zákroku Dohnalíka odkopával míč náž záložník do ruky hostujícího hráče tak, že ten volejbalovou smečí zakončil přesně. O pět minut později mohlo být vyrovnáno, když byl ve vápně podražen Roman  Kolumpek. Jenže sudí "překvapivě" penaltu neodpískal a ještě dal našemu kapitánovi žlutou. Těsně před poločasem jsme dostali na 2:0 po jednoduchém nákopu za obranu, kdy Zeman ve skluzu podrazil hostujícího útočníka a hosté nařízenou penaltu proměnili.

Do druhé půle jsme šli s cílem porvat se a zkusit s výsledkem ještě něco udělat. Bohužel jsme se neprosadili a naopak hosté opět po dlouhém nákopu zvýšili na 3:0. V tu chvíli jsme teprve začali makat opravdu nadoraz a výsledkem bylo několik šancí a snížení na 3:1, když se prosadil Guttenberg ml. Ovšem hosté si po chvíli vzali své vedení zpět a bylo rozhodnuto. Bohužel jsme závěr zápasu odehráli pořád s otevřenou obranou, což byla chyba, protože hosté se ještě 2x prosadili a uštědřili nám tak debakl.

V dnešním zápase nás hosté předčili ve všech směrech, mají vyzrálý kvalitní tým a zaslouženě berou 3 body.

Jediné pozitivum na tomto zápase vidím v tom, že kluci byli po utkání opravdu zklamaní a všichni si uvědomili, že takhle hrát nelze. Máme teď týden na to, abychom se z toho oklepali a začali znovu u poctivé práce.