Rozhodčí: Pixa - Driml, Kortanová

Poločas 1:1

Branky: Kolumpek O., Zeman, Valenta, Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman, Brož, Tyle(76.Demen) - Šledr, Kolumpek R., Kolumpek O., Valenta - Guttenberg ml., Martínek(86. Guttenberg st.)

zápas v Hoříně jsme začali aktivně a vytvořili jsme si několik náznaků šancí, ale centrované míče ze stran nenašly ty správné adresáty a také kolmice se  nám nedařily. A tak se ke slovu dostali i domácí, když se po rychlé kombinaci dostal ke střele z vápna domácí záložník, ale naštěstí minul.

I my jsme si vytvořili šance, ale Martínkovi chyběla větší razance jeho střely mezi nohy brankáře a po chvíli se po rohu opřel do míče hlavou Tyle, ale nastřeli pouze břevno. A tak přišel 10 minut před přestávkou trest. Po několika našich nepovedených odkopech se dostali domácí k centru, který usměrnil hlavou domácí hráč za záda Hnízdila. Obdržená branka nás naštěstí vůbec nerozhodila a my jsme se hned tlačili za vyrovnáním. Celou dobu jsme domácí mačkali a ti nevěděli, kam dřív skočit. Po sérii rohů se k zakončení dostal Ondra Kolumpek, který minutu před přestávkou srovnal skóre na 1:1.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně, ale to se nám vůbec nepodařilo. Najednou nám chyběl pohyb bez míče i s míčem. Domácí toho naštěstí nedokázali využít. A tak jsme trestali my. A opět po rohovém kopu, když se hlavou nekompromisně prosadil Zeman. Od té doby jsme byli lepším týmem a když po faulu na Guttenberga ml. zvýšil ze standartky na 3:1 Valenta, bylo prakticky rozhodnuto. My jsme domácí nepouštěli do šancí a sami jsme hrozili rychlými kontry. Některým hráčům sice docházeli v teplém počasí síly, ale do obrany jsme pracovali spolehlivě. Když už se zdálo, že zápas míří k našemu vítězství, dokázali domácí v 90. minutě snížit na 3:2. To je na chvíli nakoplo a tak se tlačili za vyrovnáním. Ovšem proti byl Guttenberg ml., který se individuálně prosadil do otevřené obrany a potvrdil naše vítězství.

Po celý zápas jsme byli o něco lepší a zalouženě si vezeme 3 body. Domácí se dostali na konci zápasu do hry po situaci, kterou sám hráčům vyčítám. Nechal jsem se strhnout k hádce s domácími obránci a ke mně se přidal i Guttenberg ml., čímž byli vyřazeni 2 hráči a domácí snížili na 3:2. V té době na hřišti začaly trochu pracovat emoce, ale naštěstí jsme ihned zvýšili na 4:2 a byl konec jinak kvalitního a korektního zápasu.