Zápas: Sokol Horní Počaply - SK Mšeno A muži

Rozhodčí: Kotek

Poločas 3:0

Branky: Kolumpek O., Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Vaněk, Guttenberg st., Demen - Kolumpek O.,Zabilanský(60.Chmelík), Kolumpek R., Stejskal - Guttenberg ml., Valenta

Do zápasu jsem chtěli vstoupit aktivně, což se nám ovšem krajně nepovedlo. Hned v úvodu utkání jsme odvrátili standartní situaci k nepokrytému domácímu hráči na velkém vápně a ten uklidil míč přesně k tyči 1:0. O chvíli později bylo ještě hůř, domácí vyrazili do brejku po našem rohu a bylo to 2:0. Pak jsme si vytvořili šance i my, ale ty skončily na domácím brankáři. Bohužel většina našich akcí končila už před vápnem a nedařila se nám finální fáze. Do šancí se dostávali i domácí a několik dalších naštěstí neproměnili  - z části díky překombinování a z části díky Hnízdilovi. Zmar prvního poločasu podtrhl vlastní gól Vaňka - 3:0

V poločase jsme si řekli, že se pokusíme s výsledkem ještě něco udělat a že se musíme snažit hrát víc kombinačně a lépe řešit finální fázi. Úvod druhé půle tomu ještě nenasvědčoval, ale s přibývajícím časem domácím evidentně začaly docházet síly a my jsme se víc a víc dostávali k brance domácích, ale pořád nám vázla finální fáze. To jsme zlomili v 76. minutě - 3:1 a od té doby jsme domácí jasně přehrávali. O chvíli později jsme snížili na rozdíl jediné branky - 3:2 a vytvořili jsme si několik dalších šancí, které jsme bohužel neproměnili. Domácí chvílemi nevěděli kam dřív skočit.  Pár minut před koncem jsme domácím umožnili vstřelit pojišťující gól - 4:2 a i když jsme si pak ještě šance vytvořili, výsledek se už neměnil.

V první půli jsme svým výkonem urazili fotbalové štěstí, které se od nás ve druhé půli, i když jsme hráli mnohem lépe, odvrátilo. První půle byla z naší strany hrozná. Ve druhé byl znatelný posun v naší hře, ale domácí už dobře rozjetý zápas nepustili.V příštím kole máme hodně co napravovat.