Ani vedení 2:0 nestačilo fotbalistům SK Mšeno k výhře

LYSÁ VYUŽILA NABÍDKY

MŠENO: Hnízdil – Čurda, Zawistowski, Brunclík, Kříž – Tříška, Pokorný (70. Kolumpek), Janouch, Dvorný – Guttenberg (90. Háze), Šledr.
LYSÁ: Málek – Štumar, Doležal, Baumelt, Gregar – Kapička, Vrbický, Hovorka, Jelínek – Novák, Baloun (66. Poborský).
BRANKY: 15. Tříška, 22. Guttenberg – 77. a 90. Novák, 34. Vrbický, 84. Doležal. DIVÁKŮ: 100. POLOČAS: 2:1.

Když Tříška v 15. minutě otevřel skóre a Guttenberg o sedm minut později přidal druhý gól, zdálo se být vše jasné. V prvním zápase I. B třídy na vlastním, perfektně připraveném trávníku se Mšeno svého soupeře vůbec nezaleklo a neustálým napadáním už na soupeřově polovině nedávali svému soupeři vydechnout a zejména obrana Lysé začala pod neustálým tlakem dělat chyby.
Dvoubrankové vedení bylo pro Mšeno sice milé, ale jak se brzy ukázalo, vůbec ne rozhodující. Lysá už do přestávky snížila, když Hnizdil uviděl míč vystřelený Vrbickým ze skrumáže před svou brankou až za svými zády. To by ještě nebylo tak zlé, kdyby se ujala aspoň některá z šancí, které si Mšeno vytvořilo po přestávce (bomba Čurdy, skákavá střela Šledra). Čtvrt hodiny před koncem zápasu však navíc Šledr nedal „loženku“ na 3:1 a hosté ožili.
Mšeno nepochopitelně vyklidilo pozice, Lysá se najednou začínala bez větších problémů dostávat před Hnízdila a začala dokonale trestat chyby domácí obrany. Hosté dokázali v pohodě nejen vyrovnat, ale přidali ještě dva góly navrch. Krutá sprcha a navíc v dalších dvou kolech cestuje Mšeno na hřiště soupeřů – do Lužce a do Kosmonos.