Rozhodčí: Blahout - Driml, Kortanová

Poločas 1:2

Branky: Valenta 2, Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Demen, Guttenberg st.(65.Hanuš), Tyle(81.Toan) - Valenta, Kolumpek R., Zabilanský, Stejskal - Guttenberg, Závěšický

K zápasu na druhém konci okresu jsme kvůli nemocem nastupovali v pozměněné sestavě a navíc Dan Kolumpek a Miloš Stejskal nastupovali se sebezapřením.

Zápas jsme začali aktivně a domácí z tohoto vývoje byli zaskočeni. Vytvářeli jsme si i šance, ale všechny naše náznaky jsme nedotáhli do konce. Pak se podařilo domácím vyrovnat hru a ohrožovali nás především střelami ze střední vzdálenosti, které bez problémů likvidoval Hnízdil. Když jsme se na chvíli dostali pod tlak domácích, podařil se nám brejk, když se Valenta prohnal přes celé hřiště až do zakončení 0:1. To s domácími zamávalo a po chvíli jsme využili jejich "opařenosti", když po hezké kombinaci střílel Guttenberg ml. a jeho střela po teči domácího obránce skončila v brance 0:2. Pak se opět dostali ke slovu domácí, ale Hnízdil dnes chytal spolehlivě. Přesto byl překonán, když jsme ve vápně zapomněli na domácího hráče a ten se zcela osamocený nemýlil - 1:2. Chvíli před přestávkou mohlo být ještě hůře. My jsme neproměnili tutovku Valenty a vzápětí se hnal na Hnízdila zcela sám domácí útočník, jenže ten jeho pokus lapil.

Druhou půli jsme začali opět aktivně a díky presinku jsme si vybojovali šanci, kterou proměnil Valenta 1:3. Bohužel po chvíli jsme opět zapomněli na domácího útočníka bylo to znovu jen o gól. Po té se na hřišti začalo poněkud jiskřit a to především na straně domácích, což odnesl 2 ŽK během 6ti minut nejlepší hráč domácích.  Při druhém žlutém zákroku byl zraněn náš stoper a tak jsme museli střídat a přeskupit sestavu. Oslabení domácí se sice tlačili za vyrovnáním, ale nám se otevírala okénka v domácí obraně. Žádný z mnoha brejků jsme však nedotáhli do konce a museli jsme se tak o výsledek strachovat. Naštěstí Hnízdil dnes chytal opravdu spolehlivě a my jsme si připsali zaslouženě 3 body - první na jaře z venkovního utkání.

Naši výhru hodnotím jako zcela zaslouženou a jen díky našim nedotaženým brejkům nebylo skóre vyšší. Dobře dnes zahrál celý tým, ale vyzdvihnout  musím Hnízdila, který chytal opravdu spolehlivě a také si dobře postavil tyče.

Mrzí mě jen další zranění. Uvidíme, jak vážné to bude. Chci zde také poděkovat klukům z béčka, kteří nám dnes pomohli nejen doplnit prořídlý kádr, ale  skvěle se ukázali i na hřišti. .