Rozhodčí: Chládek - Dudok, Kortanová

Poločas 3:2

Branky: Závěšický 3, Stejskal

Sestava: Hnízdil -Kolumpek D.(11.Chmelík), Vaněk, Guttenberg st., Tyle-Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O.(77.Zabilanský) - Závěšický, Guttenberg ml.(85.Demen)

K zápasu jsme nastoupili bez zraněného Šledra, ke kterému se přidal po 11ti minutách hry Kolumpek D. a naše marodka se tak bohužel rozrůstá.

Vehlovicím jsme měli z podzimu co vracet a tak jsme utkání začali aktivně a dostali jsme hosty pod tlak. Bohužel jsme naši převahu nezúročili brankou. Ta mohla padnout do naší branky po nepovedené hlavičce Guttenberga st, ale Hnízdil předvedl skvělý reflex. Nám se paradoxně podařilo vstřelit branku až když se hra vyrovnala. To se prosadil po individuální akci agilní Stejskal. Hostům se podařilo vyrovnat po standartní situaci, ale my jsme si vedení vzali okamžitě zpět, když se ve vápně proháčkoval až k zakončení Závěšický - 3:1. Hosté také hrozili, ale Hnízdil dnes chytal spolehlivě. Do dvoubrankového vedení jsme odskočili po krásné akci po ose Kolumpek R., Guttenberg ml. a zakončující Závěšický. Bohužel minutu před přestávkou jsme vyrobili faul na velkém vápně a hosté nás trestali - 3:2.

Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně a výsledkem bylo navýšení vedení opět Závěšickým - 4:2. Hosté v té době odpadli a my jsme naše vedení mohli několikrát navýšit. Bohužel se tak nestalo. V té době začali hosté hledat chyby u rozhodčího a komentovali téměř každé písknutí a snažili se řečma rozhodit i nás, což se jim povedlo, přestože jsem se to snažil zastavit. A tak se na hřišti začalo více diskutovat než hrát a toho využili hosté, kteří si vytvořili optickou převahu, ale do vážnější akce už jsme je nepustili. Když jsme se opět uklidnili, tak jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale bohužel bez úspěchu.

Výhru hodnotím jako zcela zaslouženou, protože skóre mohlo být daleko vyšší.  Tři důležité body jsme získali a upevnili jsme si tak postavení v lepší polovině tabulky. Jedinou kaňkou na vítězství je naše hluchá patnáctiminutovka ve druhé půli, kdy jsme se sami vlastní nedisciplínovaností vyřadili ze hry. S těžším soupeřem by nás to mohlo stát výsledek. Vyzdvihnout musím dalšího střelce hatriku Závěšického.