Zápas: SK Mšeno dorost - SK Benátky nad Jizerou

Rozhodčí: Šnýdr

Poločas: 1:1

Branky: Novotný, Kolumpek

Sestava: Gorol - Gregor, Novák, Jelen, Karabáček(45. Dvořáček) - Ležal Lu(80. Kašpárek), Kolumpek, Novotný, Sláma - Ležal Li. Petráni(85. Závěšický)

V dnešním zápase k nám přijel tým z Benátek. Hosté figurují na třetí příčce tabulky, ale my jsme si na ně věřili, a po podzimu jsme měli jim co oplácet.
Od úvodních minut soupeř ukazoval, že je fotbalovější a my museli tvrdě bojovat, abychom se jim alespoň trochu vyrovnali. Hra se ale odehrávala především ve středu hřiště, fotbal moc koukatelný nebyl a tak první šance přišla až ve 25. minutě kdy se na pravé straně uvolnil Kolumpek a přesným centrem našel ve vápně hlavičkujícího Novotného - 1:0. Branka nám pomohla a na chvíli jsme byli aktivnějším týmem, ale žádnou další vyloženou šanci jsme si již nevytvořili. Vedení jsme chtěli udržet do poločasu, ale to se bohužel nepovedlo neboť ze špatné rozehrávky hosté ve 38 minutě vyrovnali - 1:1.

Ve druhém poločase začali aktivně opět hosté ale my jsme je do žádné šance nepouštěli, protože obrana pracovala výborně a všechny útoky hostů s přehledem zachytávala.  Jenže v 60. minutě po dlouhém nákopu přišel ve vápně zbytečný faul Nováka a hosté z penalty šli do vedení - 1:2. My jsme samozřejmě tento zápas nechtěli vzdát a tak jsme se vrhli do útoku. Odměnou nám byl v 71. minutě gól kdy se po přihrávce Novotného trefil Kolumpek, který přeloboval hostujícího brankáře - 2:2. Dále jsme chtěli vstřelit vítězný gól, který nám ale nebyl přán, neboť v 76. minutě byl už Novotnému, který hlavou překonal brankáře odmáván údajný ofsajd. Do konce utkání už se pak začalo na hřišti přiostřovat, k vidění byliy spíše fauly a hádky. Naštěstí jsme remízu udrželi a myslím že z tohoto zápasu berou oba týmy zaslouženě po bodu.

Tento zápas moc líbivý nebyl. Hosté byli fotbalovější, ale my jsme bojovali a odměnou nám byl alespoň bod. Co mě mrzí, tak je že jsme se kolikrát zbytečně nechali unést nějakými řečmi trenéra i hostujících hráčů. Toho se musíme vyvarovat, neboť to náš výkon hodně sráží. Za týden cestujeme do Ostré a budeme muset podat opravdu mimořádný výkon abychom slavili úspěch. Pevně věřím, že dokážeme uspět.