Rozhodčí: Blahout - Driml, Kortanová

Poločas 2:1

Branky: Závěšický 2(1PK), Kolumpek R., RPK Závěšický

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Chmelík, Guttenberg st., Tyle - Stejskal, Kolumpek R., Šledr(84.Kolumpek O.), Valenta(63. Zabilanský) - Guttenberg ml., Závěšický

V druhém domácím utkání jarní části sezóny jsme přivítali oslabený Hořín a podle papírových předpokladů jsme si měli připsat 3 body. Jenže ve fotbale leckdy papírové prognózy neplatí a vždy se začíná za stavu 0:0.

A z omylu, že by se mohlo jednat o lehké utkání, nás vyvedli hosté hned v 1.minutě. Po dlouhém nákopu jsme propadli v obraně a po několika, pro nás nešťastných odrazech, se hostující útočník trefil náramně 0:1. My jsme naštěstí nezpanikařili a po sražení Šledra ve vápně jsme vyrovnali z pokutového kopu Závěšickým 1:1. I nadále jsme dobývali hostující obranu, ale své šance jsme nevyužili. Hosté hrozili z každého nákopu na naši polovinu. Až minutu před přestávkou jsme se dostali do vedení, když se ve vápně dostal míč k Závěšickému a ten ho uklidil přesně k tyči 2:1

Ve druhém poločase jsme si vytvářeli další šance a hosté už zdaleka nehrozili tak jako v prvním poločase. Když jsme po hezké kombinaci zvýšili vedení Kolumpkem R. na 3:1, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Bohužel jsme v 65.minutě při rozehrávce vyrobili obrovskou chybu, kterou hosté potrestali 3:2. Od té doby jich najednou bylo plné hřiště a odměnou jim bylo vyrovnání. Zápas jsme už tak potřetí za sebou dovedli k penaltovému rozstřelu, ve kterém jsme letos byli poprvé úspěšní a připsali jsme si tak druhý bod.

V jarní části jsme už mohli mít 9 bodů, ale bohužel máme jen 4. Zopakovat potřetí za sebou výsledek 3:3 je celkem rarita. Ale ztratit podruhé za sebou vedení o 2 branky během pár minut je na hlubší zamyšlení, to by se nám stávat nemělo. Remíza je nakonec asi spravedlivá a ten bod navíc jsme si asi zasloužili více my. Pochvalu v tomto zápase zaslouží pouze 2 gólový Závěšický a pak také Stejskal.