Zápas: Dolnobousovský SK - SK Mšeno dorost

Rozhodčí: Dragoun

Poločas: 2:1

Branka: Martínek

Sestava: Gorol - Gregor, Novák, Jelen, Karabáček - Ležal Lu, Kolumpek(85. Seres), Dvořáček, Martínek(80. Závěšický) - Sláma(65. Petráni), Šesták(75. Kašpárek)

Ve druhém jarním kole jsme zajížděli na půdu druhého týmu tabulky Bousova. Od první minuty nás domácí jasně přehrávali. My se s vypětím všech sil šancím ubránili, dvě z nich skvěle vychytal Gorol. Poté přišla 7. minuta kdy nám vyšla naše taktika. Z rychlého protiútoku, založený dlouhým výkopem Gorola se skvěle uvolnil Martínek a překonal domácího brankáře - 0:1. Naše vedení ale nevydrželo přílíš dlouho, neboť po naší ztrátě míče na polovině hřiště zakončili domácí rychlý protiútok do Gorolovi svatyně - 1:1. Poté se hra odehrávala převážně na polovině hřiště a k vidění byly spíše fauly. De facto z ničeho nic se nám poté naskytla 100% šance, kdy ve 20. minutě se ocitl Dvořáček zcela sám před domácím brankářem, jenže zamířil mimo branku. Další nejvážnější šanci a vlastně i poslední z tohoto utkání jsme měli ve 35. minutě kdy opět Dvořáček selhla sám před brankářem, když trefil jen tyčku. Toto neproměnění nás samozřejmě mrzelo, neboť jak se říká nedáš - dostaneš se potvrdilo v nejméně vhodnou chvíli ve 43. minutě kdy se šťastně trefil domácí záložník, když jeho centr zapadl přímo za záda Gorola - 2:1.

Druhý poločas jsme chtěli začít aktivně, jenže byli to domácí kdo na nás vlétl. My se už převážně jen bránili a postupem času domácí tlak gradoval. Statečně jsme se drželi do 72. minuty, kdy přišla rozdílová branka na 3:1. Poté jsme hru příliš otevřeli a chtěli zariskovat, jenže to se nám hrubě nevyplatilo a v 75. minutě jsme opět inkasovali po naší velké chybě 4:1. Domácí i nadále neměli dost a my najednou nevěděli kam dřív skočit. Hrůznou desetiminutovku jsme završili inkasováním další branky na hrozivých 5:1. Poté se na hřišti už začalo více mluvit, oba týmu začali místo fotbalu řešit každý faul, a k vidění byli i hrubé zákroky z obou stran. Domácí si ale už výsledek pohlídali a zaslouženě vyhráli.

Tato prohra mrzí, protože jsme udělali hloupé chyby po kterých jsme inkasovali smolné branky. První poločas byl z naší strany dobrý, byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem, jenže ve druhém už nám postupně docházely síly a na hřišti byla znát kvalita domácích. Musíme tento výsledek hodit ihned za hlavu a v příštím kole zvítězit.