Zápas: SK Mšeno A muži - SK Viktoria Všestudy

Rozhodčí: Šnýdr - Stibůrek, Kortanová

Poločas 2:3

Branky: Valenta 2, Martínek

Sestava: Hnízdil - KolumpekD., Chmelík, Kolumpek R., Tyle(46.Zabilanský) - Stejskal, Šledr,Kolumpek O., Valenta - Guttenberg ml., Martínek(60.Demen)

V prvním poločase byla hra na obou stranách velmi neurovnaná a to především v obranné činnosti obou týmů a tak už ve 25.minutě bylo skóre 2:3 pro hosty. A byli to hosté, kdo lépe kombinoval a do přestávky si vytvořili optickou převahu a několik šancí.

Po přestávce se nám podařilo vyrovnat hru a po hrubce v hostující obraně i skóre. Od té doby bych řekl, že jsme byli o něco nebezpečnější my. Ale do vedení se dostali v 80.minutě hosté po dlouhém autu a hlavičce. My než jsme se vzmohli na nějakou odpověď, dostali jsme po 2 minutách další branku po špatně vystaveném ofsajdu a bylo v podstatě po zápase. Do konce už jsme se nevzmohli na nic a tak Všestudy zaslouženě zvítězili.