Rozhodčí: Princ

Poločas 5:0

Branky: Závěšický 2, Sláma 2, Kolumpek, Labuť

Sestava: Gorol - Gregor, Šesták, Jelen, Karabáček - Labuť, Kolumpek(51. Zabilánský Jakub), Novák, Sláma - Závěšický Matěj, Seres(61. Dvorščík)

V chladném počasí jsme přivítali celek z Milovic. Od začátku jsme si řekli, že budeme hrát aktivně se snahou vstřelit brzkou branku. Od první minuty jsme se do hostů zakousli, a přikovali je k jejich brance. Šance, které přicházeli končili zpočátku vedle nebo nad brankou hostí. Až ve 13. minutě se po krásném centru z pravé strany od Labutě prosadil ránou z první Sláma - 1:0. I nadále jsme zůstávali před brankou hostů, a další šanci měl Sláma, který ale branku přestřelil. V 18. minutě jsme podnikli útok po pravé straně, akce začala u Gregora, který posunul míč do běhu Labuťovi a ten přesným centrem našel hlavičkujícího Kolumpka, který nedal brankáři šanci - 2:0. Naše tempo po druhé brance trochu opadlo, a i soupeř ukázal, že umí zaútočit. Jenže jejich veškeré šance jsme v pohodě ubránili. Zpět do tempa nám pomohla 35. minuta kdy se po skrumáži ve vápně prosadil Závěšický - 3:0. Gól nám pomohl a tak jsme byli zase nebezpeční. Svojí aktivitou jsme si připravili další branku v 38. minutě kdy se po autu dostal do vápna Závěšický a s trochou štěstí vstřelil další branku - 4:0. Hosté byli zralý na ručník a tak jsme jim do kabin zasadili K.O. když ve 43. minutě se podruhé v zápase prosadil střelou na zadní tyč Sláma - 5:0. Hned poté sudí ukončil první poločas.

V druhém poločas jsme chtěli navázat na konec první půlky a opravdu tomu tak bylo. Hned od hvizdu jsme se do hostů zase pustili s chutí. Výsledek? 53. minuta, přišel od hostů faul zhruba 20 metrů od jejich branky. Míč si postavil Labuť a vstřelil opravdu nádherný gól. Na jeho střelu brankář neměl šanci dosáhnout - 6:0. Soupeř i přes nepříznivé skóre se snažil se zápasem něco udělat, ale jejich šance skončili na naší obraně nebo brankáři Gorolovi. V jednom případě nám pomohla i tyčka. My si ale také vytvářeli šance. Konkrétně např. Novák, kterému ale nebylo souzeno vstřelit branku. Ke konci zápasu jsme už zápas kontrolovali a hosty do ničeho vážného nepustili, a připsali jsme si tak další tři body do tabulky ve které jsme se posunuli na 6. místo.

Naše vítězství bylo zcela zasloužené. Do hostů jsme se od začátku pustili a tvrdě šli za vítězstvím. Prodloužili jsme tak úctyhodnou sérii neprohraných zápasů na číslo 8! Ještě ale pro nás dnešním dnem sezóna neskončila, neboť za týden máme dohrávku odloženého kola s Ostrou. Rád bych Vás tímto pozval na poslední utkání naší sezóny proti druhému celku tabulky. Vaší podporu budeme potřebovat.