Rozhodčí: Nehasil

Poločas: 0:2

Branky: Štamfest, Šperl, Sláma, Martínek

Sestava: Gorol - Gregor, Novák, Jelen, Karabáček - Šperl, Labuť, Martínek, Sláma - Šesták( 75. Závěšický M.), Štamfest(65. Kos M.)

Dnes jsme zajížděli k týmu ze spodu tabulky. Očekával jsem tuhý boj, ale očekával jsem výhru a že tak navážeme na poslední výsledky. Ze začátku jsme se na hřišti spíše hledali, a hlavně v obraně jsme vytvářeli neskutečné minely díky kterým se domácí dostávali do šancí. Jejich šance, ale končily buď nad, nebo vedle naší branky. A tak ve 13. minutě uhodilo na druhé straně, kdy se po přesném centru prosadil střelou z první Štamfest - 0:1. Gól nás nabudil, a od té doby jsme byli nebezpeční a domácí jsme toho moc nedovolili. Vytvářeli jsme si šance, ale nedokázali je dotáhnout do konce a když už, tak Martínek sám před bránou trefil z malého vápna břevno. Nemuselo nás to ale mrzet, neboť ve 44. minutě se po krásné kolmici od Labutě trefil Šperl a gólem do šatny nás uklidnil - 0:2.

V kabině jsem byl trošku kritický, neboť i přes vedení se mi náš výkon nelíbil a od hráčů jsem očekával více. Bylo vidět, že si hráči vzali má slova k srdci a v druhé půlce bylo na hřišti úplně jiné mužstvo. Domácí jsme už vůbec nepouštěli před naší branku, kontrolovali jsme vývoj utkání a dostávali se po krásných akcích do šancí. Svou dominanci jsme potvrdili v 68. minutě, kdy po centru z pravé strany se trefil Sláma - 0:3. I po tomto gólu jsme nepřestávali útočit, další šance přišla v 70. minutě kdy se k odraženému balónu dostal Labuť a tvrdou střelou orazítkoval tyč domácí branky. Pořád jsme neměli dost a domácí nevěděli kam dřív skočit. Náš tlak gradoval a v 71. minutě jsme přidali další gól, když se krásnou střelou trefil Martínek - 0:4. Naše šance dále přibývaly a v 74. minutě táhlou střelou z vápna trefil Šesták opět tyč. Další šanci na zvýšení skóre měl Sláma a po něm i Kos, oba ale na domácího brankáře nevyzráli. Skóre se poté už nezměnilo a připsali jsme si tak další vítězství.

Z výhry mám pochopitelně radost, i když náš výkon v první půli nebyl dost dobrý. Jsem ale rád, že po zvýšení hlasu se kluci semkli a začal hrát to co po nich požaduji. Jsem taktéž rád, že se nám podařilo natáhnout šňůru na 7 neprohraných zápasů v řádě.