Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - FK Pšovka Mělník
6 : 6

Datum: 18.10.2015

Branky: 3x Mrowka, 2x Baďurová, 1x Franc

Sestava: Vysloužil - Horák, Hanzelín Matěj, Franc, Mrowka, Baďurová, Hanzelín Mojmír

Dnes jsme začali velmi nebojácně a velmi rychle vedli 2:0 po gólech Mrowky a Baďurové. Hosté ale dokázali vzápětí odpovědět brankou na 2:1. Opět do dvougólového vedení nás poslal Lukáš Franc svou teprve druhou brankou a skvěle tak oslavil svůj dnešní svátek. Jenže pak soupeř hodně zabral a stav dokonce otočil ve svůj prospěch na 3:4. Nám se ještě do poločasu opět zásluhou Mrowky povedlo srovnat na 4:4. Začátek druhé půle nám moc nevyšel, hosté byli daleko více na míči a po zásluze se dostali do dvoubrankového vedení. Poté měli ještě alespoň tři tutové šance ale skvěle nás podržel brankář Véna Vysloužil. V posledních pěti minutách vypadali hráči Pšovky už dost unaveně a toho jsme dokázali využít. Zatlačili jsme je na jejich půlku a dvěma góly srovnali, více už se v tomto duelu nestalo a tak skončil dle mého názoru naprosto zaslouženou remízou 6:6.