Zápas: SK Mšeno A muži - Sokol Horní Počaply

Rozhodčí: Hampl - Kotek, Moško

Poločas 1:0

Branky: Guttenberg ml.2, Chmelík

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Vaněk, Guttenberg st., Tyle - Stejskal, Kolumpek R., Šledr, Valenta - Závěšický(66.Kolumpek O.), Guttenberg ml.(81.Chmelík)

Utkání s posledním v tabulce mělo být pro nás snadnou záležitostí. Bohužel u nás v poslední době platí rovnice, že čím papírově slabší soupeř = tím horší výkon.

Taktika pro dnešní zápas zněla jasně. Hrát aktivně, zrychlovat hru a tlačit se co nejvíc do zakončení. Přesto zápas začal velmi opatrně a nám chyběl hlavně pohyb a první tak zahrozili hosté, když po rychlé akci nastřelili břevno Hnízdilovy branky. Pak jsme se ke slovu dostali i my, ale hráli jsme pouze po vápno a finální fáze se nám bohužel vůbec nedařila.

Přesto jsme se dostali do vedení po rychle zahraném autu a nekompromisním  zakončení Guttenberga ml. Víc jsme bohužel do poločasu nezvládli a tak jsme v poločase odcházeli s těsným náskokem.

Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji a šance na naší straně začaly přibývat. Ale dávali o sobě vědět i hosté a tak musel být Hnízdil neustále v pozoru a vyřešit několik ošemetných situací.

Na 2:0 jsme zvýšili po standartce, když Valentovu střelu vyraženou brankařem doklepl Guttenberg ml. Hosté to ale nezabalili a po rohovém kopu se jim  s přispěním několika tečí podařilo snížit na 2:1. To jim vlilo novou sílu a chvíli nás opticky zatlačili a vytvořili si velikou šanci,když dostali možnost přímého kopu z hranice velkého vápna. S touto šancí ale nenaložili dobře a my jsme je z brejku trestali - to na konci přímočaré akce stál střídající Chmelík, který zaznamenal svou premiérovou branku v A-týmu.

A pak to přišlo.........ve vápně byl podražen Stejskal a nařízenou penaltu NEPROMĚNIL oslavenec. z našeho týmu J.T. To byl poslední zajímavý moment zápasu a následný hvizd rozhodčího ukončil toto utkání.

Na hřišti nebylo až tolik poznat, že hraje šestý s posledním. Přesto jsem přesvědčený, že naše výhra byla zcela zasloužená. Působili jsme živějším dojmem a především za výkon ve druhé půli si po zásluze připisujeme po delší odmlce 3 body.