Zápas: Botafogo Mělník - SK Mšeno mladší přípravka
8 : 9

Datum: 11.10.2015

Branky: 5x Mrowka, 3x Hanzelín Matěj, 1x Baďurová

Sestavy: Vysloužil - Hanzelín Matěj, Horák, Mrowka, Baďurová, Franc, Hanzelín Mojmír

Za dnešního velice studeného rána jsme zajížděli na Mělník na půdu zdejšího Botafoga. Začátek nám hrubě nevyšel a brzy jsme prohrávali. Nevycházelo nám vůbec nic, nedařila se kombinace, míč se odrážel špatným směrem a střelba byla hodně nepřesná. V poločase jsme tak prohrávali 6:3. Řekli jsme si, že takhle by to nešlo a musíme začít hrát úplně jinak, ve druhém poločase se postupně náš výkon zvedal až vyvrcholil v posledních pěti minutách takřka k dokonalosti. Ještě dvě minuty před koncem vedli domácí 8:7, my se ale nevzdali a povedlo se nám zápas otočit na 9:8. Ke konci při nás ještě stála štěstěna, když domácí útočník trefil tyč. Jsem rád, že i když se klukům nedařilo fotbalově, stále bojovali a díky bojovnosti dokázali zápas otočit.