Rozhodčí: Němeček - Stibůrek, Eder

Poločas 0:0

Branky: Valenta(PK), RPK Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Vaněk(85.Zabilanský), Guttenberg st., Tyle - Kolumpek O.(61.Martínek), Kolumpek R., Šledr, Valenta - Guttenberg ml., Závěšický

V domácím zápase jsme chtěli odčinit výsledkový i herní výpadek z minulého utkání na Vehlovicích. Hosté se dostavili ve "slátané sestavě" a o to víc jsme měli mít situaci ulehčenou.

Náším záměrem bylo začít hrát od začátku aktivně, dostat soupeře pod tlak a snažit se co nejdříve vstřelit branku. Hned v úvodu jsme si vypracovali 2 velké šance, ale bohužel Vaněk i Valenta v zakončení selhali. Pak o sobě dali vědět i hosté, kteří si vypracovali také 2 velmi dobré šance, při nichž nás podržel Hnízdil.

Herní převaha byla sice na naší straně, ale hosté využili každou šanci k rychlému ohrožení naší branky. Přesto jsme  si více šancí vypracovali my, ale většinu z nich spolehlivě likvidoval bezchybný hostující golman. Poločas tak skončil 0:0.

Ve druhé půli jsme chtěli trpělivě dobývat bránu hostů, ale ti se ještě více zaměřili na důslednou defenzívu a s tím jsme měli čím dál větší problémy a k ohrožení hostující branky jsme se téměř nedostali. Ještě hůř nám bylo po špatné rozehrávce, kterou hosté se štěstím potrestali 0:1

My jsme se dál snažili o překonání pozorné hostující obrany, což se nám povedlo v 70.minutě, když byl ve vápně faulován Guttenberg ml. a Valenta nařízenou penaltu proměnil. Navíc jeden z hostujících hráčů dostal po nevhodném komentáři ČK a my jsme tak získali výhodu 1 muže v poli. Hosté se ale ještě více zatáhli a my jsme si bohužel nevytvořili víc než pár náznaků šancí.

V penaltách jsme byli opět stoprocentní a když Hnízdil jednu penaltu lapil, připsali jsme si bod navíc.

Celý zápas jsme sice měli více ze hry, ale hosté velmi pozorně bránili a využili každé příležitosti k ohrožení naší branky. Utkání skončilo, podle mne , zaslouženou remízou. A pokud mám být objektivní, tak si bod navíc asi zaloužili spíš hosté. Ovšem při penaltách je to loterie a ta vyšla, díky Hnízdovi, lépe nám.

Ještě cítím potřebu se vyjádřit k odpískané penaltě v náš prospěch. Jestliže v první půli rozhodčí písknul hostím standartku přesně na hranici velkého vápna a z které hosté jen o kousek minuli pravou tyč naší branky, tak potom musel zákonitě písknout i stejný faul na druhé straně. Bohužel pro hosty to ale bylo ve vápně a tedy penalta.